|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 4 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 2хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | HEVC, AVC, WEBM, MPEG, MOV, WMV, FLV, TS, MKV, MP4, AVI, VOB, MPG |
| Формати аудіо | MPEG, WMA, FLAC, MP3, AAC, WAV, OPUS |
| Потужність колонок | 2 х 6 Вт |
| Технології обробки звуку | DTS Virtual X |
| Комплектація | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 726x479x186 мм |
| Габарити без підставки, мм | 726x430x85 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.8 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.8 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Відстань між ніжками | 688 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Операційна система | VIDAA |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, BMP, PNG, GIF |
Новий відгук або коментар
Телевізор Hisense (32A4N)
Немає в наявності
Код товару: 609267
7 721 грн
7 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Технологія прямого повноматричного підсвічування Hisense перетворює ваш екран на полотно з точною деталізацією. Кожен куток гарантує постійне приголомшливе зображення з насиченими яскравими кольорами та глибоким чорним на всьому дисплеї. Покращувач природних кольорів розкриває на повну відтворення кольорів на вашому телевізорі, забезпечуючи найкращі враження від перегляду. Чи то спортивні події, чи то фільми, чи то серіали — усе сприйматиметься максимально природно. Фільми, серіали, спортивні програми, музика — усе, що ви любите, стає ще кращим, коли за звук відповідає телевізор Hisense з технологіями DTS Virtual:X і Dolby Audio. Кришталева чистота, чіткі діалоги, неймовірна деталізація, реалістичні ефекти оточення звуком — усе це допомагає отримати більше задоволення від улюблених сцен чи подій. Вам пропонується найбільш інтуїтивно зрозуміла, повністю настроювана та безпечна операційна система на новітній платформі VIDAA Smart, яка дає змогу дивитись улюблений контент так, як вам зручно. Доступ до всіх ваших улюблених розваг від Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube тощо. Пориньте в змагання разом зі спортивним режимом, у якому ви бачитимете кожну травинку та чутимете кожну зміну тону в голосі коментатора та кожний викрик вболівальників надзвичайно чітко. Захопливі спортивні змагання, інтелектуально налаштовані для створення відповідної атмосфери, щоб ви вдома відчували, ніби перебуваєте безпосередньо на стадіоні. Посядьте виграшне місце з функцією режиму гри, яка забезпечує дуже плавний ігровий процес із низькою затримкою введення. Нехай телевізор Hisense допоможе перенести ваш ігровий процес на новий рівень, надаючи вам повний контроль над ним. Відчуйте силу функції високої контрастності Hisense. Пориньте у світ, де світлі ділянки вражають яскравістю, а темні — глибиною, де кожен кадр — це баланс ідеальної яскравості. Чи то блиск в очах актора, чи то заплутані згортки темної мантії — зображення насичені, деталізовані та реалістичні. У світі контенту надвисокої чіткості диявол у деталях або, у цьому разі, у зернистості. Функція зниження рівня шуму Hisense використовує передові динамічні 3D і статичні 2D алгоритми для точного виявлення та усунення зернистості. Чи то класичне кіно, чи то останній блокбастер — насолоджуйтеся переглядом із чистим і чітким зображенням, від якого вас ніщо не відволікатиме. Функція підсилення глибини Hisense додає перегляду новий вимір. Розрізняючи різні елементи сцен, вона налаштовує чіткість і фокусування, додаючи глибини там, де це потрібно. Пориньте в реалістичне зображення, де кожен шар ідеально налаштований для забезпечення тривимірного відчуття навіть на двовимірному дисплеї. Перемикатися між пристроями вже олдскульно. Функція передавання на телевізор від Hisense передає ваш улюблений контент із вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот як виводити контент на екран, так і просто передавати його. Розширюйте свої можливості. Завдяки портам HDMI, роз’ємам USB і технології Wi-Fi ви можете під’єднати більше пристроїв для відтворення контенту на зовнішніх носіях.