|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Модель | 65U770QB |
|---|---|
| Діагональ екрану | 65" |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Процесор | Quad core |
| Технологія матриці | VA (MVA) |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Тип екрану | Flat (плаский) |
| Тип підсвічування | LED |
| Кути огляду | 176/176 |
| Діапазон контрастності | До 5000:1 |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Час реакції, мс | 9.50 |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Android OS |
| Wi-Fi | Так |
| Діапазони тюнера | DVB-C, DVB-T2 |
| Порти входу | 1x RJ45 (LAN), 4x HDMI 1.4a, 3x USB 2.0, mini RCA |
| Порти виходу | 1x Toslink, mini-jack 3.5mm |
| Входи для антен | 1x T2 |
| Bluetooth | Так |
| DLNA | Так |
| Потужність колонок | 2 x 10 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Вага, кг | 16.70 |
| Країна виробництва | China |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Телевізор KIVI (65U770QB)
Немає в наявності
Код товару: 300987
23 999 грн
24 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Квантові точки (Quantum Dots)
Технологія QLED забезпечує надзвичайно широкий діапазон кольорів, який значно перевершує традиційні LED-дисплеї. Яскраві, насичені зображення дарують глибші враження та емоції від перегляду.
Dolby Audio
Звук з кінематографічною глибиною — відчуйте себе в центрі подій.
Sound Surround
Об’ємне звучання створює ефект присутності, наче ви всередині сцени.
Автоматичне регулювання гучності
Технологія Auto Volume Control згладжує різкі перепади звуку — жодних раптових "вибухів" чи шепоту.
Dolby Audio Processing
Передова обробка аудіо для чистого, збалансованого звучання.
Комфортний та безпечний перегляд
Автоматичне підлаштування яскравості та захист зору в будь-яких умовах освітлення завдяки сучасним технологіям:
Low Blue Light
Зменшує вплив синього світла, знижуючи навантаження на очі.
Adaptive Luma Control
Регулює яскравість відповідно до освітлення в кімнаті для комфортного перегляду.
PC Mode
Оптимізує зображення для використання телевізора як комп’ютерного монітора.
Game Mode
Мінімальна затримка — максимум реакції. Ідеально для геймінгу.
Google TV
Сучасна платформа, що об’єднує всі сервіси, застосунки та рекомендації — усе, що ви любите, в одному інтерфейсі.
Google Cast
Миттєво транслюйте відео, фото чи музику зі смартфона на великий екран.
Google Assistant
Керуйте голосом — просто скажіть, і телевізор виконає.
Технологія QLED забезпечує надзвичайно широкий діапазон кольорів, який значно перевершує традиційні LED-дисплеї. Яскраві, насичені зображення дарують глибші враження та емоції від перегляду.
Dolby Audio
Звук з кінематографічною глибиною — відчуйте себе в центрі подій.
Sound Surround
Об’ємне звучання створює ефект присутності, наче ви всередині сцени.
Автоматичне регулювання гучності
Технологія Auto Volume Control згладжує різкі перепади звуку — жодних раптових "вибухів" чи шепоту.
Dolby Audio Processing
Передова обробка аудіо для чистого, збалансованого звучання.
Комфортний та безпечний перегляд
Автоматичне підлаштування яскравості та захист зору в будь-яких умовах освітлення завдяки сучасним технологіям:
Low Blue Light
Зменшує вплив синього світла, знижуючи навантаження на очі.
Adaptive Luma Control
Регулює яскравість відповідно до освітлення в кімнаті для комфортного перегляду.
PC Mode
Оптимізує зображення для використання телевізора як комп’ютерного монітора.
Game Mode
Мінімальна затримка — максимум реакції. Ідеально для геймінгу.
Google TV
Сучасна платформа, що об’єднує всі сервіси, застосунки та рекомендації — усе, що ви любите, в одному інтерфейсі.
Google Cast
Миттєво транслюйте відео, фото чи музику зі смартфона на великий екран.
Google Assistant
Керуйте голосом — просто скажіть, і телевізор виконає.