|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 19" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1440x900 |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 75x75 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 450х370х160 мм |
| Габарити без підставки, мм | 450х320х47 мм |
| Вага без підставки, кг | 3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 22 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 7 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор OzoneHD (19HN82T2)
Немає в наявності
Код товару: 609184
3 789 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості OzoneHD 19HN82T Аналоговий і цифровий тюнер DVB-T/T2/C Підтримує формат MKV USB-медіаплеєр і відеорекордер Функція Time Shift Джерело живлення DC 12V (в комплекті) Телевізор 19HN82T2 - приємна новина для тих, хто чекає високу якість за прийнятною ціною. Модель 19HN82T має «SuperVA» матрицю і роздільну здатність екрана WXGA (1440х900), що забезпечує високу якість зображення. Компактні габарити дозволяють встановити навіть в невеликому просторі. Телевізор оснащений цифровим і аналоговим тюнером DVB-T/T2/C. Вбудований медіаплеєр дозволить насолоджуватися улюбленим медіа контентом - фільми, музика і фотографії у високій якості. Для цього просто підключіть USB носій з контентом до гнізда телевізора. Підтримує популярний відео формат MKV.
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/390x390l80mc0/23380610629331.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/248x390l80mc0/70558484244608.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/312x390l80mc0/25490329248799.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/479x390l80mc0/18834536773677.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/467x390l80mc0/71104077202195.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/586x390l80mc0/54451166606091.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184] Телевізор OzoneHD (19HN82T2) [609184]](/content/images/33/390x390l80mc0/26961171615868.jpg)