|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 19" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 180 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 75x75 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 445х317х172 мм |
| Габарити без підставки, мм | 445х270х50 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 22 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 10 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор OzoneHD (19HN83T2)
Немає в наявності
Код товару: 610663
3 114 грн
3 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор OzoneHD 19HN83T2 - сучасна модель за прийнятною ціною, з 18,5" діагоналлю екрана, формату кадру 16:9 та роздільною здатністю HD (1366x768), широкими функціональними можливостями. Має якісне зображення, звук і комфортне управління. OzoneHD 19HN83T2 – стильне та витончене доповнення до будь-якого інтер'єру. Мінімалістичний та компактний дизайн Телевізор OzoneHD 19HN83T2 відзначається своєю стильною та компактною конструкцією, яка легко вписується в будь-який інтер'єр. Його розмір ідеально підходить для невеликих кімнат або як додатковий дисплей. Якісне зображення Завдяки роздільній здатності 1366x768 та IPS-матриці, цей телевізор надає вам чітке та насичене зображення. Широкий кут огляду 178º забезпечує комфортний перегляд з будь-якого місця. Функціональність та управління Телевізором комфортно та легко керувати за допомогою пульта ДК, інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий у користуванні. OzoneHD 19HN83T2 має вбудований цифровий тюнер, за допомогою якого можна переглядати Т2-телебачення та підключатися до кабельних мереж. Функція PVR та Time Shift З функцією PVR ви можете записувати ваші улюблені телепрограми та фільми, щоб переглядати їх в зручний час. Функція Time Shift дозволяє вам призупиняти та перемотувати трансляції у реальному часі. Звук високої якості Телевізор має вбудовану аудіосистему з двома динаміками по 5 Вт, що надає якісний звук для ваших розваг. Можливості підключень OzoneHD 19HN83T2 оснащений різними роз'ємами, включаючи HDMI, VGA, USB та інші, для підключення зовнішніх пристроїв. Енергоефективність Середне споживання електроенергії 25 Вт , допомагаючи зменшити вплив на навколишнє середовище та економлячи вам кошти за комунальні послуги. Комплект постачання У комплекті з телевізором ви знайдете всі необхідні компоненти для його встановлення та користування, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки та інструкцію з використання.
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/555x390l80mc0/34911312662489.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/486x390l80mc0/42380808323181.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/538x390l80mc0/21140228352693.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/555x390l80mc0/87604536310716.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/586x390l80mc0/76967048682868.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/586x390l80mc0/58874229862675.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/459x390l80mc0/76126088813760.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/430x390l80mc0/21737101802108.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/586x390l80mc0/61827296934971.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663] Телевiзор OzoneHD (19HN83T2) [610663]](/content/images/14/390x390l80mc0/28934300503068.jpg)