|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 19" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1440x900 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Тип матриці | IPS |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | H.265/H.264, AVI, MP4, MKV |
| Формати аудіо | AAC, MP3 |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 75x75 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 445х317х172 мм |
| Габарити без підставки, мм | 440х295х47 мм |
| Вага без підставки, кг | 3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 430 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор OzoneHD (19HN88T2)
Немає в наявності
Код товару: 609290
3 813 грн
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор OzoneHD 19HN88T2 – компактний, мобільний і функціональний Стильний дизайн для будь-якого простору OzoneHD 19HN88T2 – це сучасний телевізор із діагоналлю 19 дюймів та роздільною здатністю WIDE HD (1440x900), який ідеально підходить для кухні, спальні, офісу чи дачі. Завдяки тонким рамкам і класичному оформленню ця модель чудово впишеться в будь-який інтер’єр. Кріплення VESA (75x75 мм) дозволяє легко встановити телевізор на стіну або розмістити на столі. Яскраве зображення та широкі кути огляду Матриця телевізора забезпечує насичені кольори та комфортні кути огляду (170°/160°), що гарантує чітке і реалістичне зображення. Яскравість 200 кд/м2 і контрастність 1000:1 роблять зображення деталізованим навіть у добре освітлених приміщеннях. Автономна робота – до 3 годин без підзарядки OzoneHD 19HN88T2 оснащений вбудованим акумулятором, який забезпечує до 3 годин автономної роботи. Це робить його ідеальним варіантом для поїздок, кемпінгу чи перегляду контенту в місцях без доступу до електромережі. Зручне живлення від 12-15В без додаткових адаптерів Окрім стандартного живлення від мережі 110-240 В, телевізор підтримує живлення від 12-15В, що дозволяє підключати його безпосередньо до бортової мережі автомобіля чи акумулятора без необхідності використання стабілізаторів. Це ідеальне рішення для використання в авто, на природі або в умовах нестабільного електропостачання. Об’ємний звук для максимального занурення Вбудовані стереодинаміки забезпечують потужне звучання, що робить перегляд фільмів, ігор чи прослуховування музики ще приємнішим. Функціональність та розширені можливості підключення Цифровий тюнер Т2 – підтримка ефірного та кабельного телебачення. Вбудований USB-медіаплеєр – відтворення відео, фото та аудіофайлів з флеш-накопичувача. HDMI, VGA, USB – можливість підключення приставок, комп’ютерів та інших пристроїв. OzoneHD 19HN88T2 – ідеальний телевізор для дому, подорожей та авто!
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/390x390l80mc0/80116738702408.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/523x390l80mc0/85557023307039.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/445x390l80mc0/59910282458036.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/441x390l80mc0/63571481973210.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/507x390l80mc0/78476576763747.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/390x390l80mc0/36074687283501.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/585x390l80mc0/36227873156957.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/585x390l80mc0/58721647984684.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/585x390l80mc0/50754310346773.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/586x390l80mc0/53590692069616.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/477x390l80mc0/57643463444338.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290] Телевiзор OzoneHD (19HN88T2) [609290]](/content/images/47/390x390l80mc0/66472473260139.jpg)