|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 19" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1440x900 |
| Контрастність | 1 000:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 180 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | H.265, H.264, AVI, MP4, MKV |
| Формати аудіо | AAC, MP3 |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 75x75 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 450х370х160 мм |
| Габарити без підставки, мм | 450х320х47 мм |
| Вага без підставки, кг | 3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 370 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 22 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор OzoneHD (19HN93T2)
Немає в наявності
Код товару: 609272
3 849 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OzoneHD 19HN93T2 – це компактний та сучасний телевізор з діагоналлю 19 дюймів і роздільною здатністю WIDE HD (1440x900). Він ідеально підходить для невеликих приміщень, таких як кухня, спальня чи офіс, забезпечуючи якісне зображення та комфортне управління. Ця модель гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр і стане чудовим мультимедійним рішенням. Стильний та зручний OzoneHD 19HN93T2 має корпус із класичним дизайном та двома ніжками, що робить його ідеальним для будь-якого інтер’єру. Кріплення VESA ( 75x75 мм) дозволяє легко встановити телевізор на стіну, або ж розмістити його на будь-якій поверхні. Це оптимальне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність у компактному виконанні. Якісне зображення Насолоджуйтесь яскравими та насиченими кольорами завдяки TN матриці яка забезпечує кути огляду 160°/ 170°, що дозволяє насолоджуватись високою чіткістю зображення. Яскравість 180 кд/м2 та контрастність 1000:1 гарантують чітке і реалістичне відтворення улюбленого контенту. Об’ємний звук OzoneHD 19HN93T2 обладнаний двома динаміками, які забезпечують чистий і збалансований звук. Це дозволяє створити ефект занурення в аудіосередовище, будь то фільм, гра чи музика. Функціональність та легкість у використанні Телевізор оснащений цифровим тюнером для перегляду Т2 та кабельного телебачення, а також вбудованим USB-медіаплеєром, що підтримує різні формати відео, фото та аудіо. Інтерфейс телевізора інтуїтивно зрозумілий, а керування здійснюється за допомогою зручного пульта. Можливості підключень OzoneHD 19HN93T2 має безліч роз’ємів для підключення зовнішніх пристроїв. Ви можете підключати до нього ігрові консолі, комп’ютери чи інші гаджети завдяки наявності HDMI і VGA входів, а також USB для відтворення мультимедійного контенту. Живлення від постійного струму Однією з важливих переваг моделі є можливість живлення від стабілізованого постійного струму з напругою 12В, що робить телевізор ідеальним варіантом для використання у транспорті або в умовах, де доступ до стандартної електромережі обмежений. OzoneHD 19HN93T2 – це надійний, функціональний та економічний вибір для тих, хто шукає якісний телевізор з компактними розмірами та можливістю підключення до різноманітних джерел живлення.
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/390x390l80mc0/90459455741822.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/52951132583244.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/69076039792336.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/90980406112991.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/64074174877644.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/94273148093089.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/46486450937397.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/72237996269057.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/51310114774805.jpg)
![Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272] Телевізор OzoneHD (19HN93T2) [609272]](/content/images/33/586x390l80mc0/60169442681398.jpg)