|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 176° /176° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | H.265, H.264, AVI, MP4, MKV |
| Формати аудіо | AAC, MP3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 715х465х200 мм |
| Габарити без підставки, мм | 715х425х60 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 665 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 45 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор OzoneHD (32HN93T2)
Немає в наявності
Код товару: 609285
4 223 грн
4 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор OzoneHD 32НN93T2 – безрамковий дизайн, яскрава картинка та потужний звук OzoneHD 32НN93T2 – стильний 32-дюймовий телевізор із безрамковим дизайном, що доповнить будь-який інтер’єр. Завдяки якісному екрану, потужним стереодинамікам та широким можливостям підключення, ця модель забезпечує комфортний перегляд улюблених фільмів, серіалів і телепередач. Безрамковий дизайн та зручне встановлення Телевізор OzoneHD 32НN93T2 має ультратонку рамку, що візуально розширює екранний простір та робить зображення ще більш захопливим. Компактні стійкі ніжки гарантують надійну установку на будь-якій горизонтальній поверхні, а завдяки кріпленню VESA його можна легко закріпити на стіні. Реалістичне зображення та яскраві кольори Сучасний дисплей роздільною здатністю 1366x768 забезпечує чіткість, деталізацію та природну передачу кольорів у динамічних сценах. Яскрава кольорова гама та оптимальна контрастність роблять перегляд контенту максимально комфортним. Потужний стереозвук Два вбудовані стереодинаміки по 10 Вт створюють ефект об’ємного звучання, що дозволяє повністю зануритися в атмосферу кіно, ігор чи музичних шоу. Функціональні можливості та підключення OzoneHD 32НN93T2 підтримує широкий вибір підключень для зручного використання: 2х HDMI – для підключення ігрових консолей, медіаплеєрів, ноутбуків. VGA – роз’єм для підключення до ПК 2х USB – для відтворення фото, відео та музики з флеш-накопичувачів. Вихід jack 3,5mm для навушників – для перегляду контенту без зайвого шуму. AV IN, YPBPR– для підключення аналогових зовнішніх аудіо- та відеопристроїв. COXIAL - для підключення зовнішніх цифрових аудіопристроїв Вбудований цифровий тюнер – підтримка ефірного (Т2) та кабельного телебачення. Використання як монітор Телевізор можна використовувати як монітор для комп’ютера, завдяки наявним роз’ємам HDMI та VGA , що робить його універсальним рішенням для роботи та розваг.
![Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285] Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285]](/content/images/43/390x390l80mc0/70671622276499.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285] Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285]](/content/images/43/584x390l80mc0/17042431259319.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285] Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285]](/content/images/43/387x390l80mc0/94065344633566.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285] Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285]](/content/images/43/405x390l80mc0/22274248869904.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285] Телевiзор OzoneHD (32HN93T2) [609285]](/content/images/43/390x390l80mc0/72172980966855.jpg)