|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 42" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | Немає |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 220 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | H.265/H.264, AVI, MP4, MKV |
| Формати аудіо | AAC, MP3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 945х590х205 мм |
| Габарити без підставки, мм | 945х545х80 мм |
| Вага без підставки, кг | 6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 890 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG |
| Час реакції | 8.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор OzoneHD (42FN93T2)
Немає в наявності
Код товару: 609250
7 122 грн
7 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
OzoneHD 42FN93T2 - це сучасний телевізор, який поєднує високу якість зображення, енергоефективність та зручність у використанні. Завдяки своїм технічним характеристикам та функціональним можливостям, цей телевізор стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Висока якість зображення та ефективність Телевізор OzoneHD 42FN93T2 оснащений 42-дюймовим екраном з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів) та підсвічуванням DLED . Це забезпечує чітке та яскраве зображення, роблячи його насиченим і природним, що ідеально підходить для перегляду фільмів, телевізійних шоу та ігор. Сучасна технологія матриці OzoneHD 42FN93T2 використовує VA матрицю, яка забезпечує глибокі чорні кольори та широкі кути огляду. Це робить перегляд комфортним незалежно від того, під яким кутом ви дивитесь на екран. Зручність використання та функціональні можливості Телевізор підтримує різноманітні функції, які роблять його використання максимально зручним та універсальним. Система кольоровості: PAL, SECAM Тюнер: Аналоговий/Цифровий (T/T2/C) Час відгуку: 8,5 мс Підтримувані формати: H.265/H.264, AVI, MP4, MKV, AAC, MP3, JPG Функції PVR та Time Shift: дозволяють записувати програми та переглядати їх у зручний час. Високоякісний звук Телевізор обладнаний аудіосистемою 2 x 10 Вт, яка забезпечує потужний та об'ємний звук, що підходить для перегляду будь-якого контенту. Роз'єми та підключення OzoneHD 42FN93T2 має має широкий спектр портів: HDMI AV in USB Вихід навушників Вхід для антени (RF) Що дозволяють підключати різні пристрої, такі як медіа плеєри, ігрові консолі, зовнішні жорсткі диски та багато іншого. Енергоефективність та розміри Телевізор споживає менше ніж 75 Вт енергії, що робить його економічним у використанні. Компактні розміри дозволяють легко розмістити телевізор у будь-якому приміщенні. Комплект постачання До комплекту входять всі необхідні аксесуари для швидкого та зручного налаштування телевізора. Комплектація: телевізор OzoneHD 42FN93T2, ніжки, пульт дистанційного керування, інструкція, батарейки. Телевізор OzoneHD 42FN93T2 - це надійний та функціональний вибір для тих, хто шукає високу якість зображення та звуку за доступною ціною.
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/390x390l80mc0/42463463517637.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/23120397432474.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/79723794418607.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/74628503912674.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/586x390l80mc0/27717582070240.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/48239887479027.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/586x390l80mc0/96299432251993.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/17288451952023.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/64710807745106.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/13514140561179.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/586x390l80mc0/46075404521515.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/38667869509845.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/13716691948785.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/34477092369107.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250] Телевiзор OzoneHD (42FN93T2) [609250]](/content/images/15/585x390l80mc0/53291604786716.jpg)