|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 1 500:1 |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 220 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Digital |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 960x607х206 мм |
| Габарити без підставки, мм | 960x560х70 мм |
| Вага без підставки, кг | 6.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2)
Немає в наявності
Код товару: 609195
8 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор OzoneHD 43FSN93T2 – 43 дюймова модель зі смарт-функціоналом, реалізованим на базі 4-х ядерного процесора та операційної системи Android 12 та широкими функціональними можливостями. Оснащений USB медіаплеєром, аналоговим та цифровим тюнером (ATV, DVB-C/T, DVB-T2), 8 ГБ вбудованою пам’яттю та комфортним керуванням. Сучасний безрамний дизайн OzoneHD 43FSN93T2 має стильний та компактний дизайн, який ідеально вписується в будь-який інтер’єр. Телевізор може бути розміщений на ніжках або на настінному кронштейні для вашого зручного використання. Реалістичне зображення Ця модель вражає вас реалістичністю та якістю зображення завдяки матриці з роздільною здатністю Full HD: 1920x1080, що забезпечує чіткість та живість кольорів. Крім того, широкий кут огляду робить перегляд комфортним з будь-якого кута. Функціональні можливості З двома HDMI-портами, Ethernet (RJ45), зовнішньою Wi-Fi антеною, USB-портами, виходом для навушників та багатьма іншими роз’ємами, цей телевізор надає широкий спектр можливостей для підключення вашого обладнання та аксесуарів для медіарозваг. Розумні технології Операційна система Android 12 гарантує доступ до найпопулярніших додатків та програм. Ви можете переглядати веб-сайти, користуватися соціальними мережами, дивитися відео на YouTube та грати в ігри. Під’єднати телевізор до Інтернету можна через Wi-Fi або мережевий кабель, щоб насолодитися всіма перевагами інтернету. Можливості медіаплеєра З вбудованим USB медіаплеєром ви можете насолодитися вашими фотографіями, музикою та відео в різних форматах, таких як H.265/H.264, AVI, MP4, MKV, AAC, MP3 та JPG. Функції PVR та Time Shift З функцією PVR ви можете записувати улюблені телепрограми та фільми, щоб переглядати їх в зручний час. Функція Time Shift дозволяє вам призупиняти та перемотувати трансляції у реальному часі. Звук високої якості Аудіосистема з двома динаміками по 10 Вт забезпечує потужний та чіткий звук для вашого розвагового відпочинку. Енергоефективність OzoneHD 43FSN93T2 в середньому споживає 75 Вт електроенергії, що робить його дружнім до навколишнього середовища. Комплект постачання У комплекті з телевізором ви знайдете всі необхідні компоненти для його встановлення та користування, включаючи пульт дистанційного керування, батарейки, ніжки для розміщення на столі та інструкцію з використання.
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/390x390l80mc0/58750221638447.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/606x390l80mc0/97012892530228.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/429x390l80mc0/51044132712287.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/430x390l80mc0/38745793511738.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/430x390l80mc0/28409599766840.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/563x390l80mc0/38913154217013.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/547x390l80mc0/55787024061604.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/585x390l80mc0/57347213922483.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/570x390l80mc0/36213526564574.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/586x390l80mc0/31490279150222.jpg)
![Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195] Телевiзор OzoneHD (43FSN93T2) [609195]](/content/images/42/586x390l80mc0/87747396872644.jpg)