|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Модель | 32PFS6109/12 |
|---|---|
| Діагональ екрану | 32" |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Тип екрану | Flat (плаский) |
| Тип підсвічування | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Платформа Smart TV | Titan OS |
| Wi-Fi | Так |
| Діапазони тюнера | DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Порти входу | 1x RJ45 (LAN), 2x HDMI 1.4a, 2x USB 2.0, 3x HDMI 2.0 |
| Порти виходу | 1x Toslink, mini-jack 3.5mm |
| Входи для антен | 1x S2, 1x T2 |
| Bluetooth | Ні |
| Потужність колонок | 2 x 5 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Вага, кг | 4.10 |
| Країна виробництва | Poland |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12)
Немає в наявності
Код товару: 301201
9 853 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор PHILIPS 32PFS6109/12
Чітке зображення, яскравий перегляд
Насолоджуйтесь усім контентом на Full HD світлодіодному телевізорі. Процесор покращує якість зображення, забезпечуючи чіткість, яскравість кольорів та плавність рухів, щоб кожен перегляд залишав приємні враження.
Легко знаходьте улюблений контент з TITAN OS
На розумній платформі TITAN OS швидко знайти потрібний контент стало простіше. Переглядайте серіали прямо з домашнього екрана або досліджуйте нові жанри — від бойовиків до драм. Усі кращі потокові сервіси тепер в одному місці.
Dolby Audio для чистого і потужного звуку
Пориньте у світ улюблених шоу та фільмів з чітким та об'ємним звуком завдяки Dolby Audio. Ваш перегляд завжди буде супроводжуватися якісним звуковим досвідом.
Підтримка голосових помічників
Керуйте телевізором за допомогою голосу! Попросіть Alexa чи скористайтесь смарт-колонками Google для пошуку шоу, отримання рекомендацій та багато іншого.
Екологічний пульт та відповідальне пакування
Цей телевізор має витончений дизайн з безрамковим екраном, який чудово доповнить будь-який інтер'єр. Пульт виготовлений з переробленого пластику, упаковка — з переробленого картону FSC, а вкладиші — з переробленого паперу.
Чітке зображення, яскравий перегляд
Насолоджуйтесь усім контентом на Full HD світлодіодному телевізорі. Процесор покращує якість зображення, забезпечуючи чіткість, яскравість кольорів та плавність рухів, щоб кожен перегляд залишав приємні враження.
Легко знаходьте улюблений контент з TITAN OS
На розумній платформі TITAN OS швидко знайти потрібний контент стало простіше. Переглядайте серіали прямо з домашнього екрана або досліджуйте нові жанри — від бойовиків до драм. Усі кращі потокові сервіси тепер в одному місці.
Dolby Audio для чистого і потужного звуку
Пориньте у світ улюблених шоу та фільмів з чітким та об'ємним звуком завдяки Dolby Audio. Ваш перегляд завжди буде супроводжуватися якісним звуковим досвідом.
Підтримка голосових помічників
Керуйте телевізором за допомогою голосу! Попросіть Alexa чи скористайтесь смарт-колонками Google для пошуку шоу, отримання рекомендацій та багато іншого.
Екологічний пульт та відповідальне пакування
Цей телевізор має витончений дизайн з безрамковим екраном, який чудово доповнить будь-який інтер'єр. Пульт виготовлений з переробленого пластику, упаковка — з переробленого картону FSC, а вкладиші — з переробленого паперу.
![Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201] Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201]](/content/images/37/390x390l80mc0/60489079311605.jpg)
![Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201] Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201]](/content/images/37/390x390l80mc0/52705849460316.jpg)
![Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201] Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201]](/content/images/37/390x390l80mc0/42946213485412.jpg)
![Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201] Телевізор PHILIPS (32PFS6109/12) [301201]](/content/images/37/390x390l80mc0/48361528853334.jpg)