|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 24" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 3 500:1 |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 176° /178° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/VGA/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x50 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 540х370х180 мм |
| Габарити без підставки, мм | 540х320х65 мм |
| Вага без підставки, кг | 1.75 кг |
| Вага з підставкою, кг | 1.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG |
| Час реакції | 7 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (24HH1950T2)
Немає в наявності
Код товару: 609287
3 221 грн
3 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Romsat 24HH1950T2 – безрамковий дизайн, яскрава картинка та сучасні технології Romsat 24HH1950T2 – це 24-дюймовий LED-телевізор із стильним безрамковим дизайном, який забезпечує комфортний перегляд контенту. Завдяки HD-роздільній здатності (1366х768), високій контрастності 3500:1 та широким кутам огляду 176°/178°, цей телевізор передає яскраві та чіткі зображення з насиченими кольорами. Основні переваги Romsat 24HH1950T2 Безрамковий дизайн – мінімалістичний стиль, що доповнить будь-який інтер’єр. Яскраве та контрастне зображення – із частотою оновлення 60 Гц покращує деталізацію. Потужний звук – два стереодинаміки по 10 Вт забезпечують чисте та об’ємне звучання. Розширені мультимедійні можливості – вбудований USB-медіаплеєр підтримує фото, відео та музику. Функції PVR та Time Shift – запис телепрограм та відкладений перегляд. Широкі можливості підключення – HDMI, VGA, USB, AV, вихід на навушники. Універсальне використання – підходить для дому, кухні, офісу або дачі. Чітке зображення та якісна матриця Телевізор оснащений сучасною VA-матрицею із технологія DLED-підсвічування. Завдяки цьому ви отримуєте насичену кольорову гаму, глибокий чорний колір та плавну картинку навіть у динамічних сценах. Потужний звук Два стереодинаміки по 10 Вт забезпечують чисте та насичене звучання, що робить перегляд ще більш захопливим. Функціональні можливості Телевізор підтримує ефірне аналогове, ефірне цифрове DVB-Т/Т2, та кабельне телебачення DVB-C, також дозволяє відтворювати фото, відео та музику безпосередньо з USB-накопичувача. Зручне підключення Romsat 24HH1950T2 оснащений усіма необхідними роз’ємами для підключення зовнішніх пристроїв: 1 HDMI – для підключення приставок чи консолей. 2 USB – для перегляду мультимедійного контенту. 1 VGA + PC Audio – можливість використання телевізора як монітора для ПК. RF – для під’єднання антени AV та 3,5мм вихід на навушники – для підключення додаткової техніки. Компактні габарити та легке встановлення Телевізор має зручні кріплення VESA (100х50 мм), що дозволяють легко встановити його на стіну або розмістити на підставці. Romsat 24HH1950T2 – ідеальне рішення для тих, хто шукає компактний, функціональний та стильний телевізор з якісним зображенням та звуком!
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/390x390l80mc0/54909473211786.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/558x390l80mc0/99945804274426.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/423x390l80mc0/24101295247285.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/397x390l80mc0/48364937550238.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/585x390l80mc0/27116210055196.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/585x390l80mc0/93307490209263.jpg)
![Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287] Телевiзор Romsat (24HH1950T2) [609287]](/content/images/44/586x390l80mc0/98143102429040.jpg)