|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 176° /176° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 715x465х200 мм |
| Габарити без підставки, мм | 715x420х65 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.2 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.4 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Відстань між ніжками | 670 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Час реакції | 7 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (32HQ1221T2)
Немає в наявності
Код товару: 609278
4 319 грн
4 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Romsat 32HQ1221T2 – це сучасна модель з чітким зображенням і базовим функціоналом, що забезпечує комфортний перегляд у будь-якій кімнаті. Завдяки якісній VA матриці, DLED-підсвічуванню, вбудованому цифровому тюнеру T/T2/C та широкому набору роз’ємів, цей телевізор стане відмінним вибором для дому. Дизайн Телевізор має елегантний чорний корпус із міцного матеріалу, який забезпечує довговічність і стильний вигляд. Конструкція включає стійкі ніжки, що додають стабільності, а стандарт кріплення VESA (100x100 мм) дозволяє легко закріпити телевізор на стіні. Якісне зображення Оснащений VA-матрицею з роздільною здатністю 1366х769 пікселів, телевізор гарантує яскраві та насичені кольори. Контрастність: 5000:1. Яскравість: 200 кд/м2. Кут огляду: 176° (по вертикалі та горизонталі). Частота оновлення: 60 Гц. Така комбінація характеристик дозволяє насолоджуватися чітким зображенням навіть під кутом. Функціональні можливості Телевізор підтримує відтворення мультимедійного контенту через вбудований медіаплеєр, сумісний із численними форматами: Фото: jpeg, bmp, png, gif, mpo. Відео: avi, mpg, mov, ts, mkv, dat, mp4, vob, flv (H.264/H.265). Аудіо: mp3, aac, flac, arm, pcm. Текст: srt, ass, txt. Звук Вбудована аудіосистема із двома динаміками потужністю 2х10 Вт забезпечує якісний звук для перегляду фільмів чи телепередач. Тюнер і системи кольоровості Телевізор підтримує аналоговий і цифровий тюнер T/T2/C, а також системи кольоровості PAL та SECAM, має антенний роз’єм типу RF для під’єднання метрової та DVB-T/T2 антени або кабелю та прийому телевізійного сигналу, що забезпечує доступ до широкого спектра каналів. Підключення Для підключення пристроїв передбачені: 1 RF порт для телевізійного сигналу. 3 HDMI роз’єми для передачі відео високої якості. 1 CVBS (AV) порт для композитного підключення. 2 USB порти для відтворення мультимедійного контенту. 1 оптичний аудіовихід (OPTICAL) для підключення аудіосистем. 1 CI слот. 1 вихід на навушники для персонального прослуховування. Енергоефективність Телевізор відзначається низьким енергоспоживанням, що не перевищує 55 Вт.
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/390x390l80mc0/70497412268700.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/584x390l80mc0/73863498496721.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/443x390l80mc0/41180055023834.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/421x390l80mc0/51421731068986.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/494x390l80mc0/89921131135321.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/585x390l80mc0/56053749511371.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/585x390l80mc0/74570798232795.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/585x390l80mc0/13279170074039.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/565x390l80mc0/59003829218635.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/586x390l80mc0/92736952937038.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/586x390l80mc0/14921113122184.jpg)
![Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278] Телевiзор Romsat (32HQ1221T2) [609278]](/content/images/36/586x390l80mc0/45858290363050.jpg)