|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 42" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 3 500:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | G31MP2 |
| Кут огляду | 176° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | 2хHDMI, 2хUSB, RF-in, AV, mini Jack, RJ45 |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 945х590х220 мм |
| Габарити без підставки, мм | 945х540х85 мм |
| Вага без підставки, кг | 6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Весія Android | 14.00 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | BMP, GIF, JPEG, MPO, PNG |
| Час реакції | 7 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (42FSH1950T2)
Немає в наявності
Код товару: 609289
8 469 грн
8 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Romsat 42FSH1950T2 – ідеальне поєднання Full HD-якості та сучасних технологій Romsat 42FSH1950T2 – це 42-дюймовий смарт-телевізор із роздільною здатністю Full HD (1920х1080) та оновленням кадру з частотою 60 Гц забезпечує чітке та насичене зображення без розривів кадру. Оснащений VA-матрицею, цей телевізор гарантує чудову контрастність, глибокі кольори та широкі кути огляду 176°/178°. Основні переваги Romsat 42FSH1950T2 Екран Full HD (1920х1080) – деталізоване та реалістичне зображення. Смарт-функціонал на базі операційної системи Android 14 – перегляд відео онлайн, встановлення додатків. Wi-Fi 2,4 ГГц та Bluetooth 5.0 – широкі бездротові підключення. VA-матриця – якісне зображення з контрастністю 3500:1 та яскравістю 250 кд/м2. Потужний 4-ядерний процесор ARM Cortex-CA55 (1,5 ГГц) + відеочіп G31MP2 - комфортний перегляд онлайн контенту. Функції PVR і Time Shift – запис ефірних передач та відкладений перегляд. Вбудований медіаплеєр – підтримка широкого спектра форматів відео, фото та музики. Розумні можливості для зручного використання Телевізор працює завдяки потужної ОС Android 14, що дає змогу дивитися телепередачі, користуватися онлайн-сервісами, встановлювати додатки та переглядати відео з інтернету. Підтримка Miracast дозволяє дублювати зображення з мобільних пристроїв, а Bluetooth 5.0 – підключати бездротові аксесуари. Яскраве зображення та широкі кути огляду VA-матриця з роздільною здатністю Full HD (1920х1080) забезпечує реалістичні кольори, глибокий чорний і високу деталізацію. Контрастність 3500:1 і яскравість 250 кд/м2 гарантують чудову якість зображення навіть у добре освітлених кімнатах. Чистий звук та потужна аудіосистема Вбудовані динаміки 2х10 Вт забезпечують об’ємний звук, достатній для комфортного перегляду фільмів та шоу без додаткової акустики. Максимум підключень для різних пристроїв 2х HDMI – підключення ігрових консолей, ноутбуків, ТВ-приставок. 2х USB – для відтворення мультимедійних файлів з флеш-накопичувачів. RJ45 (Ethernet) – для дротового інтернет-з’єднання. RF – для під’єднання антени AV, COAX OUT та 3,5мм вихід на навушники– для підключення додаткових пристроїв. Зручне встановлення та стильний дизайн Телевізор Romsat підтримує розмір стандарта VESA (200х200 мм) для настінного монтажу або встановлення на комплектні ніжки. Romsat 42FSH1950T2 – це відмінний вибір для тих, хто шукає великий Full HD Смарт-телевізор з якісним зображенням, широкими мультимедійними можливостями та зручним керуванням!
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/390x390l80mc0/69078079420253.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/586x390l80mc0/61507824043375.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/585x390l80mc0/62034443985600.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/585x390l80mc0/15620780572176.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/390x390l80mc0/66775300619685.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/390x390l80mc0/68819033809714.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/402x390l80mc0/56259028025372.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/606x390l80mc0/17364581580897.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/449x390l80mc0/72633291953915.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/390x390l80mc0/89511610195166.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/581x390l80mc0/87867231445163.jpg)
![Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289] Телевiзор Romsat (42FSH1950T2) [609289]](/content/images/46/586x390l80mc0/73344720147503.jpg)