|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 220 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | немає |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, інструкція, батарейки |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 961х605х200 мм |
| Габарити без підставки, мм | 961х560х73 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Відстань між ніжками | 905 мм |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (43FGN18ST2)
Немає в наявності
Код товару: 609269
8 440 грн
9 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Romsat 43FGN18ST2: Відчуйте новий рівень домашніх розваг Широкий доступ до контенту завдяки Google Official OS. Ліцензійний Android TV відкриває для вас безмежні можливості доступу до тисяч додатків в фірмовомі магазині Google Play, повноцінного доступу до сервісів YouTube Netflix та інших ліцензованих онлайн сервісів, стримінгових та ігрових платформ, актуальних оновлень та усіх додатків від Google. Завдяки підтримці голосового управління та численним інтерфейсам, таким як HDMI, USB та Ethernet, OPTICAL Output ви зможете легко підключати всі необхідні пристрої та насолоджуватися улюбленим контентом без жодних обмежень. Насичене та реалістичне зображення Телевізор Romsat 43FGN18ST2 обладнаний передовою VA матрицею, яка забезпечує неймовірну глибину кольору та високу контрастність. Завдяки цьому зображення стає ще реалістичнішим та деталізованішим, дозволяючи вам повністю зануритися у світ ваших улюблених фільмів та серіалів. Висока роздільна здатність для чудової деталізації Телевізор підтримує роздільну здатність FullHD (1920х1080) , що забезпечує кристально чисте та насичене кольорами зображення. Кожна деталь вашого контенту буде відображатися з надзвичайною чіткістю та яскравістю, роблячи перегляд ще приємнішим. Плавне відтворення динамічних сцен Завдяки частоті оновлення 60 Гц, телевізор Romsat 43FGN18ST2 забезпечує плавне та чітке відтворення навіть найдинамічніших сцен. Забудьте про розмиття та насолоджуйтесь бездоганним зображенням під час перегляду спортивних подій або граючи в ігри. Яскравість та контрастність для ідеального перегляду DLED-підсвітка та яскравість 220 ніт, забезпечує високу контрастність та глибину кольору, що робить перегляд комфортним навіть у яскраво освітлених приміщеннях. Висока роздільна здатність та малий час відклику матриці дозволяють насолоджуватися найдрібнішими деталями зображення. Стильний та сучасний дизайн Телевізор Romsat 43FGN18ST2 створений у витонченому та елегантному стилі, який чудово впишеться в будь-який інтер’єр. Тонкі рамки та мінімалістичний дизайн забезпечують максимальне занурення у світ розваг, дозволяючи вам насолоджуватися лише найчистішим зображенням.