|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 50" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-450 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, 3.5 мм (mini-Jack), S/PDIF, Optical, CI+, AV, RF-in |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | DivX, XviD, WMA, AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, інструкція, батарейки |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1111х693х235 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1111х640х75 мм |
| Вага з підставкою, кг | 10 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Відстань між ніжками | 1080 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 108 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Час реакції | 6 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (50UGN19ST2)
Немає в наявності
Код товару: 609312
12 106 грн
13 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте для себе безмежний світ розваг з телевізором Romsat 50UGN19ST2, який поєднує передові технології та сучасний дизайн для створення неперевершеного візуального та аудіального досвіду. Широкий доступ до контенту завдяки Google Official OS 3.0. Ліцензійний Android відкриває для вас безмежні можливості доступу до тисяч додатків завдяки встановленій ОС Google TV та повноцінного доступу до сервісів YouTube Netflix та інших ліцензованих онлайн сервісів, стримінгових та ігрових платформ, актуальних оновлень та усіх додатків від Google. Завдяки підтримці голосового управління та численним інтерфейсам, таким як HDMI, USB та Ethernet, Optical Output ви зможете легко підключати всі необхідні пристрої та насолоджуватися улюбленим контентом без жодних обмежень. Неперевершена якість зображення Дякуючи VA матриці з підтримкою 10bit HDR, телевізор Romsat 50UGN19ST2 забезпечує вражаюче насичене та чітке зображення. 4K UHD роздільна здатність (3840x2160) дозволяє насолоджуватися кожною деталлю, що робить перегляд фільмів та серіалів справжнім задоволенням. Величезний 50-дюймовий екран з пропорцією 16:9 забезпечує ідеальний перегляд. Високоякісний звук Телевізор оснащений потужними динаміками 2x10 Вт та вбудованим звуковим процесором, що забезпечують детальний та насичений звук для кожного типу контенту, роблячи ваш перегляд фільмів, прослуховання музики, ігри ще більш захоплюючими. Стильний дизайн Телевізор має чорний корпус та мінімалістичний стиль, що робить його ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру. Тонкі рамки навколо екрана підкреслюють його елегантність та дозволяють зосередитися на перегляді, а можливість підвісу на стіну завдяки кріпленню стандарта VESA 200х300 дозволить його встановити на бажаному рівні та заощадить вам місце в оселі. З телевізором Romsat 50UGN19ST2 кожен перегляд перетворюється на справжню подорож у світ розваг.
![Телевiзор Romsat (50UGN19ST2) [609312] Телевiзор Romsat (50UGN19ST2) [609312]](/content/images/2/390x390l80mc0/71104992540130.jpg)