|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 50" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 3 500:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G52 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MPG, MOV, TS, MKV, DAT, MP4, VOB, FLV, H.264, H.265 |
| Формати аудіо | MP3, AAC, FLAC, ARM, PCM |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, інструкція, батарейки |
| Колір | Чорний |
| Габарити з підставкою, мм | 1111х693х235 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1111х640х75 мм |
| Вага без підставки, кг | 7.6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 7.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Romsat (50USH1950T2)
Немає в наявності
Код товару: 614687
11 903 грн
12 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Romsat 50USH1950T2: Ідеальний баланс якості та функціоналу Пориньте у світ розваг із Romsat 50USH1950T2 — 50-дюймовим телевізором, який поєднує в собі елегантний дизайн, передові технології та інтуїтивно зрозуміле керування. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає якісний смарт-телевізор для дому. Чітке зображення та сучасний дизайн Насолоджуйтеся улюбленими фільмами та іграми з хорошою деталізацією. Завдяки безрамковій технології, Romsat 50USH1950T2 створює ефект повного занурення, перетворюючи вашу кімнату на справжній кінотеатр. Якість 4K Ultra HD з технологією HDR: Роздільна здатність 3840x2160 забезпечує кришталево чисту картинку, а VA-матриця з контрастом 3500:1 — глибокі чорні та яскраві кольори. Кожен кадр виглядає максимально реалістично. Широкий кут огляду: Кут огляду 178° гарантує, що зображення буде чітким, незалежно від того, з якої частини кімнати ви дивитеся. Стильне доповнення: Мінімалістичний дизайн та майже непомітні рамки гармонійно вписуються в будь-який інтер’єр. Ви можете встановити телевізор на стійкі ніжки або закріпити на стіні за допомогою кронштейнів VESA: 140x300 мм. Розумні можливості з Android 14 Операційна система Android 14 та потужний 4-ядерний процесор відкривають безмежні можливості для розваг. Ви швидко отримаєте доступ до улюбленого контенту та програм. Швидкий доступ: Вбудований Wi-Fi та веб-браузер дозволяють легко переглядати фільми, спілкуватися в соцмережах, грати в ігри або дивитися YouTube. Зручне підключення: Передавайте фото та відео зі свого смартфона на великий екран за допомогою технології Wi-Fi Display або під’єднуйте бездротові навушники чи акустику завдяки Bluetooth 5.2. Чудовий звук та різноманітність портів Потужний звук: Два вбудовані стереодинаміки по 10 Вт забезпечують чистий та об’ємний звук, що ідеально доповнює візуальний ряд. Універсальне підключення: Завдяки широкому набору портів, ви легко під’єднаєте будь-які пристрої: 3 x HDMI для ігрових консолей та плеєрів. 2 x USB для перегляду контенту з флешок. Вбудовані тюнери DVB-C/DVB-T/DVB-T2/DVB-S2 для перегляду ефірного, кабельного та супутникового ТБ. RJ45, AV IN, виходи на навушники та оптичний вихід для максимальної гнучкості. Romsat 50USH1950T2 — це ваш крок у світ якісних та розумних розваг.
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/390x390l80mc0/94805375877839.jpg)
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/606x390l80mc0/73956699543544.jpg)
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/452x390l80mc0/67271317599676.jpg)
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/585x390l80mc0/32559434713234.jpg)
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/586x390l80mc0/22681265733872.jpg)
![Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687] Телевiзор Romsat (50USH1950T2) [614687]](/content/images/41/585x390l80mc0/27304289551130.jpg)