|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 65" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 7680x4320 |
| Технологія матриці | NeoQLED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 100 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | NQ8 AI Gen3 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 90 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Колір | Сірий |
| Тип VESA кріплення | 400x300 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1433.5х892.4.х265.7 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1433.5х815.х12.9 мм |
| Вага без підставки, кг | 21.6 кг |
| Вага з підставкою, кг | 30.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 370 Вт |
| Операційна система | Tizen OS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA)
Немає в наявності
Код товару: 609234
105 599 грн
109 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Samsung Neo QLED Mini LED є високотехнологічним пристроєм, що володіє передовими функціями та вишуканим дизайном. Він забезпечує приголомшливу якість зображення завдяки інноваційній технології Mini LED, яка забезпечує неймовірну глибину кольору і поліпшену контрастність. Завдяки цьому телевізору ви зможете насолоджуватися неймовірно реалістичними та яскравими зображеннями, занурившись у захопливий світ розваг. Чудовий дизайн і ергономічне виконання роблять цей телевізор ідеальним доповненням до вашого інтер’єру, надаючи йому вишуканого вигляду. Крім того, телевізор Samsung Neo QLED Mini LED оснащений інтелектуальною системою управління, яка забезпечує зручність використання і максимальне задоволення від перегляду. З його допомогою ви зможете насолоджуватися широким спектром контенту, включно з потоковим відео, іграми та багатьом іншим, перетворюючи вашу вітальню на справжній центр розваг і відпочинку.
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/390x390l80mc0/29195547238325.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/88976027941436.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/68072938518857.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/74489465497892.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/46424644046935.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/97871207723026.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/30311882622101.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/54056415870823.jpg)
![Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234] Телевізор Samsung (QE65QN900DUXUA) [609234]](/content/images/6/585x390l80mc0/18390507839372.jpg)