|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 24" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 180 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-450 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2 |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати аудіо | FLAC, MP3, WAV |
| Потужність колонок | 2 х 5 Вт |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 540х390х72 мм |
| Габарити без підставки, мм | 540х345х72 мм |
| Вага без підставки, кг | 2.25 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Satelit (24H8000ST)
Немає в наявності
Код товару: 609242
3 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Лаконічний дизайн У телевізорі SATELIT 24H8000ST втілені принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним та ідеальним для будь-якого інтер'єру. Кріплення забезпечить легке та зручне розміщення телевізора в будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розмістити на стійких ніжках або закріпити за допомогою кронштейна на стіні. Помилковим буде думка, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. Насправді діагональ слід підбирати, відштовхуючись від розміру приміщення. Таким чином, телевізор SATELIT 24H8000ST, що має 24-дюймову діагональ, стане ідеальним рішенням для обладнання кухні, дитячої кімнати, або невеликої затишної спальні. Функціональні можливості За допомогою Smart TV Satelit 24H8000ST перетворюється зі звичайного телевізора на мультимедійний центр. Безперешкодний доступ в інтернет за допомогою Wi-Fi забезпечує необмежені можливості та вибраний контент за пару секунд. Інтуїтивно зрозуміла відкрита телевізійна платформа Android 12.0 забезпечує швидший доступ до програм, що найчастіше використовуються, і спрощує процес пошуку контенту за допомогою рекомендацій, заснованих на уподобаннях користувача та історії перегляду. Для любителів телебачення або користувачів, у яких у планах дивитися не лише інтернет-контент, Satelit 24H8000ST оснащений аналоговим та цифровим тюнерами. Телевізор SATELIT 24H8000ST оснащений роз'ємами HDMI та USB для передачі якісного цифрового сигналу – відео високої роздільної здатності та багатоканального аудіо. Також є можливість підключення до телевізора будь-якого носія з улюбленим контентом, таких як телефон, планшет, медіаплеєр, флешка USB або будь-який інший мультимедійний пристрій. Ще одним важливим плюсом моделі телевізора SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2 та аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT 24H8000ST не тільки функціональним, а й економним. Максимальне енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт. Живе зображення Ще одним важливим плюсом моделі SATELIT 24H8000ST є наявність прийнятого в Україні стандарту цифрового мовлення Т2, а також аналогового тюнера. Енергозберігаючий режим робить телевізор SATELIT 24H8000ST не тільки функціональним, а й економним. Робоче енергоспоживання становить 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») лише 0.5 Вт. HD – технологія, яка є доступною для будь-якого споживача. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Чому варто вибрати телевізор SATELIT 24H8000T Щороку ринок поповнюється все більшою кількістю нових телевізорів із різними функціональними можливостями. Світові виробники диктують тренди та створюють нововведення, за якими зазвичай хочеться встигнути. Вибрати ідеальний телевізор для дому стає все складніше і, природно, насамперед покупці приділяють увагу вартості, а вже потім знайомляться з характеристиками. Саме на цьому моменті, ви, як і багато інших користувачів, закохаєтеся в SATELIT 24H8000ST, адже саме він відповідає всім вашим потребам і точно в діапазоні ваших можливостей. Досконалість кольору Насолоджуйтесь природними кольорами із передовим механізмом обробки зображення та технологією обробки яскравості. Відчуття обсягу посилюється завдяки підвищенню різкості та точності обробки текстур. Поліпшена якість зображення За рахунок нових технологій цифрового зниження шуму та покращення кольору HD екран телевізора ТБ SATELIT 24H8000T ідеально виправляє можливі спотворення зображення. Подаруйте собі можливість насолоджуватися різноманітністю кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Задоволення неперевершеним звучанням У сучасних моделях телевізорів просто повинні бути системи покращення деталізації звуку. Це допомагає створити об'ємний звук, що відповідає високій якості картинки. У телевізорі SATELIT 24H8000ST це технологія Dolby Optional. Аудіосистема даної моделі є два динаміки загальною потужністю 10 Вт, що створюють об'ємний реалістичний стереозвук.
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/67491548048684.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/71981556053197.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/59313211052603.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/83853239893961.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/74978780249897.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/87795628380724.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/36783649449033.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/21821544253433.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/27392817508997.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/49288071491747.jpg)
![Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242] Телевiзор Satelit (24H8000ST) [609242]](/content/images/10/390x390l80mc0/83658442695570.jpg)