|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 200 кд/м² |
| Smart TV | Ні |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI, AV, USB, LAN |
| Bluetooth | Ні |
| Формати відео | AVC, VP9, VP8, VP6, H265, H264, MVC, MPEG4, MPEG2 |
| Формати аудіо | AAC, APE, FLAC, MP3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити без підставки, мм | 735x437x106 мм |
| Вага без підставки, кг | 4.1 кг |
| Вага з підставкою, кг | 4.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | немає |
| Енергоспоживання | 48 Вт |
| Операційна система | Без ОС |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Satelit (32H8001T)
Немає в наявності
Код товару: 609279
4 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Лаконічний дизайн У телевізорі Satelit 32H8001T втілено принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним і ідеально відповідним будь-якому інтер’єру. Кріплення забезпечить легке та зручне розташування телевізора в будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розмістити на стійких ніжках або закріпити на стіні за допомогою кронштейна. Помилково вважати, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. Насправді діагональ слід підбирати, виходячи з розміру приміщення. Таким чином, телевізор Satelit 32H8001T із діагоналлю 32 дюйми стане ідеальним рішенням для кухні, дитячої кімнати або невеликої затишної спальні. Функціональні можливості Телевізор Satelit 32H8001T оснащений роз’ємами HDMI та USB для передачі якісного цифрового сигналу – відео високої роздільної здатності та багатоканального аудіо. Також є можливість підключення до телевізора будь-якого носія з улюбленим контентом, таких як телефон, планшет, медіаплеєр, USB-флешка чи будь-який інший мультимедійний пристрій. Живе зображення Ще однією важливою перевагою моделі Satelit 32H8001T є підтримка стандарту цифрового мовлення Т2, що використовується в Україні, а також аналогового тюнера. Енергоощадний режим робить телевізор Satelit 32H8001T не лише функціональним, а й економічним. Робоче енергоспоживання складає 48 Вт, тоді як у режимі очікування (його ще називають «сплячий режим») – лише 0,5 Вт. HD – технологія, яка доступна кожному споживачу. Подаруйте собі можливість насолоджуватися багатством кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Чому варто обрати телевізор Satelit 32H8001T Щороку ринок поповнюється все більшою кількістю нових телевізорів із різними функціональними можливостями. Світові виробники диктують тренди та створюють новації, за якими хочеться встигати. Обрати ідеальний телевізор для дому стає все складніше, і природно, у першу чергу покупці звертають увагу на вартість, а вже потім знайомляться з характеристиками. Саме на цьому етапі, як і багато інших користувачів, ви закохаєтеся в Satelit 32H8001T, адже він відповідає всім вашим потребам і точно перебуває у вашому діапазоні можливостей. Досконалість передачі кольору Насолоджуйтесь природними кольорами завдяки передовому механізму обробки зображення та технології яскравості. Відчуття об’єму підсилюється завдяки підвищенню чіткості та точності обробки текстур. Покращена якість зображення Завдяки новим технологіям цифрового зниження шуму та покращення кольору HD-екран телевізора Satelit 32H8001T ідеально виправляє можливі викривлення зображення. Подаруйте собі можливість насолоджуватися багатством кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Задоволення неперевершеним звучанням У сучасних моделях телевізорів обов’язково мають бути системи покращення деталізації звуку. Це допомагає створити об’ємний звук, що відповідає високій якості картинки. У телевізорі Satelit 32H8001T використовується технологія Dolby optional. Аудіосистема цієї моделі представлена двома динаміками загальною потужністю 10 Вт, що створюють об’ємний реалістичний стереозвук.
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/390x390l80mc0/38861636245970.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/390x390l80mc0/70291703511774.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/568x390l80mc0/63103618504879.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/169x390l80mc0/98627058821872.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/230x390l80mc0/52893046800834.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/260x390l80mc0/86168895935157.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/720x216l80mc0/64205667527631.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/260x390l80mc0/75050453976029.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279] Телевiзор Satelit (32H8001T) [609279]](/content/images/37/585x390l80mc0/14106739514248.jpg)