|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 3 500:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 240 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | G31MP2 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2 |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Формати аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Потужність колонок | 2 х 6 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 717x478x198 мм |
| Габарити без підставки, мм | 717x424x82 мм |
| Вага без підставки, кг | 4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 4.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 20 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Satelit (32H9500GS)
Немає в наявності
Код товару: 609245
5 759 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ТБ SATELIT 32H9500GS - дивовижна якість зображення і функціональність в одному пристрої ТБ SATELIT 32H9500GS є сучасним пристроєм, що поєднує високу якість зображення і широкий функціонал. Цей телевізор має привабливий дизайн і компактні розміри, що дозволяє його легко розмістити в будь-якому приміщенні. Якість зображення З телевізором SATELIT 32H9500GS ви зможете насолоджуватися яскравими та чіткими картинками. Завдяки роздільній здатності Full HD, кожна деталь буде передана з високою деталізацією. Широкий кут огляду дозволяє отримувати якісне зображення навіть під час спостереження під великим кутом. Технологія HDR (High Dynamic Range) забезпечує більш реалістичне відображення кольорів та контрасту. Таким чином, ви зможете насолоджуватися яскравими та насиченими квітами, які привносять життя у кожну картинку. Функціональність та зручність використання ТБ SATELIT 32H9500GS оснащений безліччю корисних функцій, які роблять його використання максимально комфортним. Вбудований цифровий тюнер дозволяє переглядати цифрові канали без підключення додаткових пристроїв. Завдяки функції Smart TV, ви зможете отримати доступ до різних програм та сервісів прямо на екрані свого телевізора. Перегляд відео на YouTube, прослуховування музики на стрімінгових сервісах або спілкування в соціальних мережах - все це стане доступним за допомогою SATELIT 32H9500GS. Також телевізор оснащений кількома портами HDMI та USB, що дозволяє підключити різні пристрої, такі як ігрова приставка або накопичувач даних. Ви зможете насолоджуватися улюбленими фільмами, серіалами та іграми на великому екрані з високою якістю зображення. Висновок ТБ SATELIT 32H9500GS - це відмінне поєднання якості зображення та функціональності. З його допомогою ви зможете насолоджуватися яскравими та чіткими картинками, а також користуватися широким спектром різних функцій. Цей телевізор стане чудовим вибором для тих, хто цінує якість та зручність використання.
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/390x390l80mc0/49241637786960.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/430x390l80mc0/57862896297853.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/429x390l80mc0/86636149070384.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/433x390l80mc0/72637964576384.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/432x390l80mc0/61542931722703.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/260x390l80mc0/96871205549809.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/260x390l80mc0/84744600602908.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/260x390l80mc0/43607264398212.jpg)
![Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245] Телевiзор Satelit (32H9500GS) [609245]](/content/images/13/260x390l80mc0/12790509706464.jpg)