|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 42" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 230 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-450 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | H.264, H.265, MKV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG4, TS, VC-1, VP9, XVID |
| Формати аудіо | MP3, WAV, AAC, FLAC |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 940х580х90 мм |
| Габарити без підставки, мм | 940х530х90 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Голосове керування | Ні |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Satelit (42F8001ST)
Немає в наявності
Код товару: 609187
7 199 грн
7 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та стильний дизайн У телевізорі SATELIT 43F8001ST поєднані основні властивості якісного телевізора, а саме стильний, сучасний дизайн та широкі функціональні можливості. Завдяки своєму строгому мінімалістичному дизайну телевізор легко впишеться в будь-який дизайн інтер'єру. Завдяки настінним кріпленням стандарту VESA 200 x 200 не виникне жодних проблем із вибором місця встановлення. ТБ легко розташувати не тільки на поверхні, стоячи на ніжках, але і повісивши його в будь-якому зручному для вас місці прямо на стіну. ТБ з діагоналлю 42 дюймів є досить великою панеллю, тому він підійде для спальні або вітальні як основний телевізор вашого будинку. Також він відмінно підходить для оформлення сучасної дитячої кімнати. Улюблений контент завжди поруч ТБ з таким великим вибором вхідних та вихідних портів дає можливість підключення до нього будь-яких носіїв з улюбленим контентом, таких як телефон, планшет, медіа-плеєр, USB-флешка або будь-який інший мультимедійний пристрій. Завдяки наявності порту RJ-45, вбудованого WI-FI-адаптера та операційної системи Android 14 можна переглядати улюблений контент безпосередньо з мережі інтернет, з'єднавши телевізор з інтернетом будь-яким зручним способом. Неймовірно чітке зображення На екрані телевізора SATELIT 42F8001ST з роздільною здатністю екрана Full HD (1920x1080) та завдяки показникам яскравості 230, контрастності 1200:1 відображається неймовірно реалістичне зображення. Воно зачаровує з першого погляду, а завдяки використанню технології відображення відео з частотою розгортки панелі 60 Гц зображення на екрані стає ще більш плавним та правдоподібним. Завдяки кутам огляду в 178/178, якість зображення буде однаково високою практично з будь-якої точки кімнати. Поліпшена якість зображення За рахунок нових технологій цифрового зниження шуму та покращення кольору Full HD екран телевізора 43F8000ST ідеально виправляє можливі недоліки зображення. Подаруйте собі можливість насолоджуватися всією різноманітністю кольорів та відтінків світу разом із SATELIT. Досконалість передачі кольорів Насолоджуйтесь природними кольорами із передовим механізмом обробки зображення та технологією обробки яскравості. Почуття об'єму посилюється завдяки підвищенню різкості та точності обробки текстур. Насолода неперевершеним звучанням Насолоджуйтесь чистими високими нотами та глибокими басами! Аудіосистема з вихідною потужністю 2х10 Вт доповнює чудове зображення на екрані телевізора Satelit.
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/16544318590672.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/99153402787851.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/76411998119454.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/33482306657279.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/38505181968085.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/390x390l80mc0/35111124793196.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/371x390l80mc0/71952902366299.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/260x390l80mc0/94357173294003.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/260x390l80mc0/59584652504352.jpg)
![Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187] Телевiзор Satelit (42F8001ST) [609187]](/content/images/34/260x390l80mc0/79806674416173.jpg)