|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 42" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 1 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 220 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali G31 MP2 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | H.264, H.265, VP9, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Digital Plus |
| Комплектація | телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 945х585х85 мм |
| Габарити без підставки, мм | 945х532х85 мм |
| Вага без підставки, кг | 5.2 кг |
| Вага з підставкою, кг | 7 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Satelit (42F8200WS)
Немає в наявності
Код товару: 614405
7 679 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Тонкий, яскравий та функціональний — ось що означає сучасний телевізор. Satelit саме такий! Стильний дизайн, нововведення технологій та якісне зображення. Satelit довів: щоб йти в ногу з часом, не потрібно дорого платити. Телевізор Satelit виконаний у лаконічному та універсальному дизайні. Суворість та витонченість конструкції робить його повноцінною частиною або вдалим доповненням будь-якого інтер’єру. Кути огляду 178/178 градусів дозволяють розміщувати телевізор у зручному місці, не переживаючи про спотворення картинки, зберігаючи висококласне зображення з різних точок приміщення. Якщо дизайнерське рішення квартири не передбачає розміщення тумби під телевізор, телевізор Satelit легко закріпити на стіні за допомогою кронштейна відповідно до стандарту VESA.