|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Контрастність | 4 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 280 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G31 MP2 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3xHDMI, 2xUSB, Ethernet, RF-in, CI, SPDIF Output |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | DTS |
| Комплектація | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 720х470х182 мм |
| Габарити без підставки, мм | 720х423х81 мм |
| Вага без підставки, кг | 3.4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 3.5 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Відстань між ніжками | 620.2 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 56 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (32E635BHS)
Немає в наявності
Код товару: 612504
5 984 грн
6 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla 32E635BHS Телевізор Tesla 32E635BHS - розумний домашній гаджет для всієї родини. Сучасний пристрій з багатим функціоналом відкриває нові можливості перед користувачами. Телевізор Tesla 32E635BHS дасть змогу відтворити будь-який розважальний та освітній контент на екрані зручного розміру з приголомшливим звуком і якістю зображення! Android TV 11 для безмежного доступу Функція Smart TV на ОС Android TV 11 у моделі Tesla 32E635BHS розширює можливості телевізора під час перегляду контенту на різних платформах. У ваш телевізор уже інтегровані такі відомі майданчики, як Netflix, Prime Video і Youtube з повною підтримкою Google. Дистанційне керування телевізором стало в рази простіше завдяки розумному Google Асистенту. Дизайнерське рішення та розміри Модель телевізора 32E635BHS від бренду Tesla виконана в класичному чорному кольорі, який відмінно доповнить інтер'єр приміщення. Контур виглядає як стильна тонка рама картини, тому пристрій матиме привабливий вигляд на будь-якому тлі. Габарити моделі разом з підставкою становлять 720x470x182 мм: для таких параметрів місце знайдеться навіть на кухні або в спальні. Екран і його технічні характеристики Тепер перегляд кіно у вашій оселі може вийти на новий рівень завдяки діагоналі екрана в 32 дюйми. З телевізором Tesla 32E635BHS дуже просто зануритися у світ фантазій з роздільною здатністю HD. Висока якість зображення дасть змогу насолодитися деталізованою картинкою та повною глибиною кольорової палітри. Додаткові можливості Функція Chromecast дасть змогу керувати пристроєм з будь-якого приміщення в будинку. Такою ж опцією наділений Bluetooth-пульт, за допомогою якого можна перемикати канали, змінювати плейлисти, запускати фільми з тієї кімнати, де ви перебуваєте на цю мить!