|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 40" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 4 200:1 |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 320 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, RF In, LNB In, Composite AV In, Digital Audio Output SPDIF, CI+, LAN |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 893x588x275 мм |
| Габарити без підставки, мм | 893x507x85 мм |
| Вага без підставки, кг | 5.4 кг |
| Вага з підставкою, кг | 5.6 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Весія Android | 11.00 |
| Відстань між ніжками | 744.8 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (40E635BFS)
Немає в наявності
Код товару: 609337
8 795 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla 40E635BFS Телевізор Tesla 40E635BFS - це пристрій від відомої торгової марки, яка виробляє таку побутову техніку дешевої цінової категорії. Дана модель за свою невелику вартість володіє великою кількістю функцій і має хороші показники звуку і якості картинки. Також телевізор підтримує Smart TV і має доступ до Wi-Fi, Bluetooth. Опис операційної системи Цей прилад побудований на основі операційної системи Android TV 11, що дає змогу його використовувати спільно з Google Play Market. Операційна система має версію Android TV 11. Завдяки цьому управління можна здійснювати не тільки пультом, але і за допомогою голосу. Особливості дизайну Tesla 40E635BFS вирізняється доволі невеликим розміром (893х507х85мм без підставки) і вагою (5.6 кг), що дає змогу його легко транспортувати і встановити на будь-яке зручне місце. Пристрій з діагоналлю екрана 40'' найчастіше використовують для встановлення на кухню. Завдяки мінімалістичному дизайну і чорному кольору корпусу даний прилад можна підійти під будь-який інтер'єр. Характеристика Телевізор LED типу має звичайний екран з форматом Full HD, де роздільна здатність становить 1920х1080. Кадри на екрані змінюються з частотою в 60 Гц. Tesla 40E635BFS володіє 2 USB-роз'ємами та 3 HDMI, цього більш ніж достатньо для підключення потрібної додаткової техніки. У пристрої є 2 хороших динаміки, кожен з яких має потужність 10 Вт. Його можна використовувати як з підставкою, так і повісити на стіну за допомогою кріплення VESA. Телевізор має оперативну пам'ять на 1 гігабайт і загальну на 8 гігабайтів. Комплектація Телевізор комплектується пультом та інструкцією. Гарантійний термін 36 місяців. Але виробник може змінити комплектацію або деякі характеристики, не повідомляючи про це.