|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | підставка, шнур живлення, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Сріблястий |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 956x598x222 мм |
| Габарити без підставки, мм | 956x554x86 мм |
| Вага без підставки, кг | 6.2 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6.4 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Відстань між ніжками | 435.5 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 9 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (43E635SUS)
Немає в наявності
Код товару: 609189
10 668 грн
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla 43E635SUS Телевізор Tesla 43E635SUS - це справжній шедевр у світі розваг. Завдяки передовим технологіям і унікальному дизайну він приносить у дім нові яскраві та захопливі враження. З ним ви поринете в захопливий світ різноманітних програм, фільмів, спортивних подій та ігор з високою якістю зображення. Унікальна операційна система Tesla 43E635SUS оснащений передовою операційною системою android tv 11, яка забезпечує плавний і швидкий доступ до різних функцій і додатків. Можна насолоджуватися контентом із популярних потокових сервісів, як-от YouTube, Netflix та інші. Зручний інтерфейс робить навігацію інтуїтивно зрозумілою, а голосові помічники дають змогу керувати телевізором без пульта. Сучасний дизайн і комфортні розміри Пристрій має компактний і стильний дизайн, який легко вписується в будь-який інтер'єр. Його 43-дюймовий екран забезпечує досить велику площу для повного занурення в те, що відбувається на екрані, при цьому не займаючи багато місця. Ультратонкі рамки дисплея дають змогу максимально насолоджуватися контентом без відволікаючих елементів. Технічні характеристики екрана телевізора Екран телевізора Tesla зроблений з використанням передової матриці з роздільною здатністю 4K Ultra HD. Завдяки високій чіткості та насиченості кольорів зображення стає реалістичним і приємним оку. Технологія HDR (High Dynamic Range) дає змогу поліпшити контраст і яскравість, забезпечуючи глибші відтінки. Додаткові особливості Телевізор також має низку інших особливостей. Вбудований Wi-Fi дає змогу підключатися до інтернету. Входи HDMI і USB забезпечують простий доступ до мультимедійних файлів з різних пристроїв. А наявність технології Smart TV робить пристрій незамінним супутником для домашнього кінотеатру.