|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G52 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | телевізор, ніжка, пульт ДК, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 956х607х220 мм |
| Габарити без підставки, мм | 956х556х85 мм |
| Вага з підставкою, кг | 6.2 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 90 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Так |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (43E655BUS)
Немає в наявності
Код товару: 612539
9 540 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla 43E655BUS Телевізор Tesla 43E655BUS - це пристрій від відомої торгової марки, яка виробляє побутову техніку дешевої цінової категорії. Дана модель за свою невелику вартість володіє великою кількістю функцій і має хороші показники звуку і якості картинки. Також телевізор підтримує Smart TV і має доступ до Wi-Fi, Bluetooth. Опис операційної системи Цей прилад побудований на основі операційної системи Google TV, що дає змогу його використовувати спільно з Google Play Market. Управління можна здійснювати не тільки пультом, але і за допомогою голосу. Особливості дизайну Tesla 43E655BUS вирізняється доволі невеликим розміром (956x556x86 мм без підставки) і вагою (6.4 кг), що дає змогу його легко транспортувати і встановити на будь-яке зручне місце. Пристрій з діагоналлю екрана 43" найчастіше використовують для встановлення на кухню. Завдяки мінімалістичному дизайну і чорному кольору корпусу даний прилад може підійти під будь-який інтер’єр. Характеристика Телевізор LED типу має екран з форматом 4K UHD, де роздільна здатність становить 3840x2160. Кадри на екрані змінюються з частотою в 60 Гц. Tesla 43E655BUS володіє 2 USB-роз’ємами та 3 HDMI, цього більш ніж достатньо для підключення потрібної додаткової техніки. У пристрої є 2 хороших динаміки, кожен з яких має потужність 10 Вт. Його можна використовувати як з підставкою, так і повісити на стіну за допомогою кріплення VESA. Телевізор має оперативну пам’ять на 2 гігабайт і загальну на 16 гігабайтів. Комплектація Телевізор комплектується пультом та інструкцією. Гарантійний термін 36 місяців. Але виробник може змінити комплектацію або деякі характеристики, не повідомляючи про це.
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/17608995869119.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/73313852525928.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/19794943244959.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/83332384167483.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/82589498678507.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/82915482165858.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/83251602260976.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/36602196210321.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/70385535842252.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/95955163741905.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/93740133796587.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/15580893837363.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/43859577967020.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/39011434377282.jpg)
![Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539] Телевізор Tesla (43E655BUS) [612539]](/content/images/35/390x390l80mc0/81168195964647.jpg)