|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 55" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 2хUSB, RF In, LNB In, Composite AV In, Digital Audio Output SPDIF, CI+, LAN |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 12 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | ніжки, шнур живлення, пульт дистанційного керування, батарейки, документація |
| Колір | Сріблястий |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1227x741x195 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1227x709x77 мм |
| Вага без підставки, кг | 11.3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 11.5 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Весія Android | 11.00 |
| Відстань між ніжками | 561.4 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 110 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (55E635SUS)
Немає в наявності
Код товару: 609191
14 020 грн
15 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla 55E635SUS Всі покупці люблять телевізор Тесла 55E635SUS із сертифікованою ОС Android TV 11, оскільки він має багато дивовижних можливостей. Гугл-асистент, ліцензовані та інтегровані Netflix, Prime Video та YouTube роблять його улюбленцем сім'ї. Він дуже зручний, практичний і має зрозумілі кожному налаштування. Операційна система та комплектація Операційна система – HD ОС Android TV 11. Що входить у комплект? Туди входить телевізор, пульт із вбудованим Bluetooth, за допомогою якого ви можете задати Гугл-асистенту питання простим натисканням кнопки мікрофона на цьому пульті. Також за допомогою пульта можна використовувати голосовий пошук або перемикати фільми з будь-якої кімнати вашого будинку. Крім пульта, туди входить інструкція з використання та гарантійний талон. Дизайн та розмір Кришка, рамка, а також підставка телевізора виготовлені в стильному сріблястому кольорі, який підійде під кожен інтер'єр і зробить вашу кімнату ще красивішою. Сам по собі він компактний – лише 55 дюймів. Завдяки цьому ви зможете поставити його у будь-яке місце у будинку. Екран: технічні характеристики Модель екрана телевізора Тесла 55E635SUS із серії Е635. Контрастність екрана 5000:1, це дасть вам можливість насолоджуватись улюбленими фільмами, серіалами та іншими передачами у чудовій якості. Кут огляду 170/170 градусів, це означає, що ви можете дивитися телевізор під будь-яким кутом, сидячи або стоячи в іншому кінці кімнати. Звук та інші особливості Телевізор має два динаміки по 12 Вт у кожному, тобто сумарна потужність аудіо – 24 Вт. Особливістю є вбудований Chromecast, за допомогою якого ви можете дивитися свої улюблені передачі, фільми, серіали та інше на великому екрані лише за кілька етапів. Потрібно просто передати їх з іншого смарт-пристрою, наприклад телефону.
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/613x390l80mc0/95811175085365.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/506x390l80mc0/82380611286528.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/507x390l80mc0/76562694041569.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/390x390l80mc0/26426843479831.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/135x390l80mc0/37674089829784.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/480x390l80mc0/94678230855495.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/608x390l80mc0/66920388689459.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/870x188l80mc0/18968848217612.jpg)
![Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191] Телевізор Tesla (55E635SUS) [609191]](/content/images/38/390x390l80mc0/73267866453375.jpg)