|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 50" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Тип матриці | VA |
| Технологія матриці | QLED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 340 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, RF In, LNB In, Composite AV In, Digital Audio Output SPDIF, CI+, LAN |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | ніжки, шнур живлення, пульт дистанційного керування, батарейки, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1109х702х295 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1109х651х90 мм |
| Вага без підставки, кг | 9.2 кг |
| Вага з підставкою, кг | 9.5 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Відстань між ніжками | 858 мм |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 6 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (Q50S935GUS)
Немає в наявності
Код товару: 609193
14 913 грн
16 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Надзвичайна глибина зображення QLED дисплей в Tesla TV Q50S935GUS надає високу якість зображення завдяки кращій яскравості та контрастності. Технологія Quantum Dot дозволяє відтворювати ширший спектр кольорів і занурює глядача у віртуальний світ. Ви можете дивитися телевізор навіть в яскраво освітлених приміщеннях без втрати якості картинки. Швидкий процесор ARM Cortex quad-core CA53 1500 МГц покращує загальну продуктивність пристрою. Чотири ядра дозволяють виконувати кілька завдань одночасно, що особливо корисно при запуску різних додатків. Завдяки високій швидкості обробки, Tesla TV забезпечує плавний і швидкий доступ до контенту та різноманітних функцій. Продуктивна ОС Операційна система Google TV відрізняється зручним інтерфейсом, що поєднує доступ до різноманітних стрімінгових платформ та телепрограм, роблячи навігацію легкою та інтуїтивно зрозумілою. Інтегрована з екосистемою Google, дозволяє створювати декілька профілів, у тому числі дитячий. Аудіо-задовлення Телевізор видає вражаючий об'ємний звук завдяки потужним динамікам з виходом 2 х 10 Ватт, що створює ефект домашнього кінотеатру, забезпечуючи іммерсивний звуковий досвід. З підтримкою аудіо-технологій, таких як кодеки DTS Studio Sound і Ultra Surround, S935 забезпечує високу якість звучання. Естетичний дизайн Відсутність рамок дозволяє максимально використовувати екран, отримуючи враження максимального розміру зображення. Металевий корпус володіє високою теплопровідністю, що сприяє ефективному розсіюванню тепла і допомагає утримувати телевізор в оптимальних температурних умовах. Просте керування голосом Tesla TV Q50S935GUS має вбудований потужний мікрофон, що відкриває можливість керувати голосом без використання дистанційного пульта. Функція "hands-free" — достатньо лише оголосити голосову команду, і вона спрацює за допомогою Google Assistant. Зв’язок з іншими пристроями Tesla TV S935 оснащений Chromecast, що надає можливість безперервної трансляції контенту з інших пристроїв, забезпечуючи легкий доступ до відео та фотографій на великому екрані. Перегляд мультимедійного контенту буде більш комфортним. Ігровий режим Game Mode відтворює оптимізовану графіку з низькою затримкою відгуку, покращуючи враження від геймінгу. Надає високу швидкість кадрів, плавну та реактивну гру. Ігровий режим дозволяє насолоджуватися геймплеєм з відмінною візуалізацією. Гарантія 36 місяців Розширена гарантія свідчить про впевненість в високій надійності та довговічності технологій, використаних у Q50S935GUS, та підкреслює зобов'язання до якості продукту з боку виробника. Це надійний та вигідний вибір для споживачів.
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/614x390l80mc0/78310454893497.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/608x390l80mc0/75437582246940.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/415x390l80mc0/94699544369165.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/633x390l80mc0/95659059155421.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/633x390l80mc0/60353236697020.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/633x390l80mc0/35739134293206.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/595x390l80mc0/35632214069178.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/633x390l80mc0/72415109671268.jpg)
![Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193] Телевізор Tesla (Q50S935GUS) [609193]](/content/images/40/390x390l80mc0/67886716205552.jpg)