|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 55" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Покриття екрану | Глянцеве |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | QLED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G52 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Формати аудіо | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro |
| Потужність колонок | 2 х 12 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | підставка, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Сірий |
| Тип VESA кріплення | 300х200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 1225х754х316 мм |
| Габарити без підставки, мм | 1225х707х79 мм |
| Вага без підставки, кг | 7.7 кг |
| Вага з підставкою, кг | 8.7 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 110 Вт |
| Модель пульту | Voice Remote / 8A |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Так |
| Технологія MEMC | Так |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP |
| Час реакції | 6.5 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Tesla (Q55E655GUS)
Немає в наявності
Код товару: 614402
15 113 грн
16 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Телевізор Tesla Q55E655GUS Телевізор Tesla Q55E655GUS - втілення передових технологій і сучасного дизайну в одному пристрої. Цей розумний телевізор зроблений для того, щоб подарувати незабутні моменти розваг і комфортного перегляду улюбленого контенту. Поєднання високої якості зображення, потужного звуку та інноваційних функцій дасть змогу зануритися у світ яскравих емоцій, навіть не виходячи з дому. Сучасна ОС Операційна система Google TV надає багатий вибір різноманітних розважальних додатків і зручний інтерфейс для навігації. Завдяки підтримці Wi-Fi і Bluetooth можна легко отримати доступ до контенту з інтернету або дивитися улюблені фільми, шоу та музику на популярних сервісах. Розміри та дизайн пристрою Пристрій має 55-дюймовий екран, що дає змогу зануритися в захопливий контент із дивовижним рівнем деталізації. Телевізор створений у сучасному та елегантному дизайні, який гармонійно доповнить інтер’єр будь-якого приміщення. Тонкі рамки максимізують площу перегляду, дозволяючи насолоджуватися кожним моментом без відволікаючих елементів. Унікальні характеристики екрана Екран Tesla Q55E655GUS оснащений передовими технологіями. 4K Ultra HD пропонує чіткі та реалістичні зображення з багатими кольорами та глибокими тонами. Технологія HDR підіймає контрастність і яскравість до нових висот, даючи змогу побачити кожну деталь навіть у найтемніших сценах. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавне відображення швидкого руху. Інші особливості телевізора Численні порти HDMI та USB дають змогу під’єднувати різні пристрої, як-от ігрові консолі, Blu-ray плеєри або ноутбуки, розширюючи можливості розваг.