|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Контрастність | 4 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S2 |
| Роз'єми | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack, CI+ |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 955x590x172 мм |
| Габарити без підставки, мм | 955x555x85 мм |
| Вага без підставки, кг | 5.9 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 42 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Час реакції | 8 мс |
Новий відгук або коментар
Телевізор Thomson (43FG2S14)
Немає в наявності
Код товару: 609277
10 598 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Оновіть свої враження за допомогою телевізора Thomson FG2S14. Google TV спрощує доступ до ваших улюблених розваг, упорядковуючи вміст із ваших додатків і підписок. Створіть кілька профілів користувачів і отримайте перевагу від підібраних рекомендацій. Насолоджуйтесь широким набором розумних функцій, як-от: доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant і Google Cast для потокової передачі вмісту з сумісних смартпристроїв на ваш телевізор. Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на дії, що створює технологія Dolby Audio. Завдяки вбудованому потрійному тюнеру ви можете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання. Ергономічний пульт з плавним підсвічуванням дозволяє зручно керувати телевізором навіть при тьмяному освітленні. Швидко відкривайте улюблену програму за допомогою кнопки ВИБРАНЕ. Вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте свої улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смарт-пристроями – все це лише за допомогою голосу.
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/25029257836902.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/11552856706226.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/77790722048271.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/90762426982517.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/44912705209049.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/70464244593920.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/58688589224309.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/98467017885235.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/99185156652126.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/32180036332092.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/88122853606558.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/25355464358696.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/88850453889234.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/90696074813902.jpg)
![Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277] Телевізор Thomson (43FG2S14) [609277]](/content/images/35/390x390l80mc0/13765587615929.jpg)