|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 5 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | CA75x2&1.3GHz + CA55x2&1.15GHz |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 3хUSB, LAN, S/PDIF, CI+ |
| Bluetooth | Так |
| Формати відео | 3GP, AVI, FIV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBN |
| Формати аудіо | ACC, FLAC, MP3, WAV |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio |
| Комплектація | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 957x619x281 мм |
| Габарити без підставки, мм | 957х556х85 мм |
| Вага без підставки, кг | 7.7 кг |
| Вага з підставкою, кг | 7.9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 51 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
| Формати фото | JPG, PNG, BMP, GIF |
Новий відгук або коментар
Телевізор Thomson (43UG4S14)
Немає в наявності
Код товару: 609282
11 463 грн
13 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Насолоджуйтеся кінематографічною якістю перегляду із телевізором Thomson Google TV UG4S14. Google TV спрощує ваші розваги, упорядковуючи вміст із ваших програм і підписок. Створіть кілька профілів користувачів і скористайтеся підібраними рекомендаціями. Насолоджуйтесь широким набором розумних функцій, таких як доступ до понад 400 000 фільмів і телешоу, розумне голосове керування за допомогою Google Assistant і Google Cast для потокової передачі вмісту з сумісних смартпристроїв на ваш телевізор. Пориньте в кришталево чисте зображення 4K UHD, яке фіксує кожну деталь завдяки своїй роздільній здатності, яка в чотири рази перевищує роздільну здатність Full HD. Технологія HDR10 покращує кожну сцену багатими контрастами та збалансованою яскравістю, забезпечуючи точне відтворення кольорів і реалістичну якість зображення. Ергономічний пульт дистанційного керування з плавним підсвічуванням дозволяє стежити за всім навіть при тьмяному освітленні. А вбудований Google Assistant дає змогу інтуїтивно керувати телевізором за допомогою голосових команд. Шукайте улюблені фільми, запитуйте рекомендації залежно від вашого настрою або керуйте сумісними смартпристроями – все це лише за допомогою голосу. Вбудований потрійний тюнер дозволяє приймати через супутникову антену, ефірну антену або кабель. Таким чином, ви можете приймати всі доступні канали без додаткового обладнання.
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/89227799280431.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/73629864219224.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/25857841556964.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/16098874769005.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/52885086930851.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/62488484112343.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/38071625132259.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/14794462006635.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/49365257232339.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/80116902812099.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/13849867062876.jpg)
![Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282] Телевізор Thomson (43UG4S14) [609282]](/content/images/40/390x390l80mc0/24595877740526.jpg)