|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 32" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1366x768 |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Ні |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Bluetooth | Ні |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 100x100 мм |
| Габарити без підставки, мм | 719х423х82 мм |
| Вага з підставкою, кг | 5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Операційна система | Без ОС |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13)
Немає в наявності
Код товару: 609240
5 237 грн
5 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Розваги стали легкими. Ваш 32-дюймовий HD-телевізор Thomson дає вам надійне телебачення з меншою складністю. Незалежно від кабельного підключення (DVB-C), супутникового підключення (DVB-S2) або ефірного телебачення (DVB-T2), ваш телевізор Thomson готовий до будь-якого типу прийому. Завдяки вбудованому потрійному тюнеру та слоту CI+ для зашифрованих програм немає потреби в додатковому обладнанні. Ергономічний пульт дистанційного керування полегшує навігацію через зручний інтерфейс. Відкрийте електронний довідник програм, щоб отримати інформацію про поточні програми та побачити, що буде далі. Кнопка ВИБРАНЕ забезпечує швидкий доступ до улюблених телеканалів. Просто створіть особисті списки за жанром, членом родини чи іншими вподобаннями. І поки світло приглушено для перегляду фільму в прайм-тайм, кнопки з підсвічуванням пульта дистанційного керування допомагають стежити за всім. Підключіть DVD- та Blu-ray-програвач через один із трьох портів HDMI або перетворіть телевізор на медіа-центр за допомогою двох USB-роз’ємів. Легко слухайте через навушники завдяки роз’єму для навушників на задній панелі телевізора. Завдяки елегантному безрамковому дизайну ви можете повністю зосередитися на дії на екрані, а технологія Dolby Audio додає динамічного звуку. HD-телевізор призначений для готелів. За допомогою вбудованого готельного режиму ви можете визначати діапазон гучності, блокувати налаштування та налаштовувати телевізор відповідно до ваших потреб.
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/20550155378113.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/61871460865201.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/92237095120784.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/36151563673167.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/41281970362638.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/23626362445205.jpg)
![Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240] Телевiзор Thomson Easy TV 32" HD (32HD2S13) [609240]](/content/images/8/390x390l80mc0/91060622184424.jpg)