|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Контрастність | 4 000:1 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Технологія матриці | QLED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 144 Гц |
| Яскравість, Кд/м2 | 320 кд/м² |
| Smart TV | Так |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Роз'єми | 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, CI+ |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Atmos |
| Комплектація | телевізор, пульт, підставка, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 957x587x281 мм |
| Габарити без підставки, мм | 957x556x89 мм |
| Вага без підставки, кг | 10 кг |
| Вага з підставкою, кг | 10 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Енергоспоживання | 51 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14)
Немає в наявності
Код товару: 609284
16 829 грн
16 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Частота оновлення 144 Гц Частота оновлення 144 Гц забезпечує надзвичайно плавний рух та чітке зображення, що робить її ідеальною для високошвидкісних ігор та динамічних екшн-сцен. Завдяки значному зменшенню розмиття під час руху та покращеному відгуку вона підвищує загальний комфорт та якість перегляду ігрового контенту. DOLBY ATMOS Технологія Dolby Atmos створює багатовимірне звукове середовище на сумісних аудіосистемах, що оточує вас та робить вас центром подій. З точним розташуванням звуку та підвищеною чіткістю, Dolby Atmos забезпечує захоплюючий досвід прослуховування, що змінює ваше сприйняття музики, фільмів та ігор. 4K UHD + DOLBY VISION Dolby Vision покращує ваше враження від перегляду завдяки яскравому зображенню, що вражає своїми кольорами, контрастом та яскравістю. Ця технологія гарантує, що кожна сцена відтворюється з насиченими деталями та глибиною, роблячи ваші розваги максимально реалістичними та захоплюючими. Голосове керування За допомогою Google Assistant ви легко орієнтуєтеся та керуєте телевізором лише голосом. Насолоджуйтесь безперервною інтеграцією з розумним будинком, можливістю відтворювати музику, шукати фільми або відкривати програми за допомогою зручних голосових команд.
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/59652714134334.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/47517929120124.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/41929012417289.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/26762101953626.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/71468963926259.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/44647965194020.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/94620282798767.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/74438157468910.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/80338585376073.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/39958976651542.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/60383604315227.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/35767004059969.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/90416257599460.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/49329839908761.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/61675883110592.jpg)
![Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284] Телевізор Thomson Google TV 43" UHD (43QG7C14) [609284]](/content/images/42/390x390l80mc0/51298075593247.jpg)