|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Оперативна пам'ять | 1.5 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G52 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Роз'єми | HDMI/AV/USB |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 2 х 8 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio, DTS-X, DTS Virtual:X |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, документація |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x200 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 954.7x596.5x209.6 мм |
| Габарити без підставки, мм | 954.7x551.3x81.2 мм |
| Вага без підставки, кг | 5.3 кг |
| Вага з підставкою, кг | 5.35 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Ні |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Xiaomi (Mi TV A 43 FHD 2025)
Немає в наявності
Код товару: 611975
8 827 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Іммерсивний перегляд з Xiaomi ТБ Xiaomi TV A 43 FHD з вбудованим Google TV пропонує величезний вибір фільмів і шоу на будь-який смак. Голосовий помічник Google Асистент повністю змінює концепцію керування контентом та пристроями розумного будинку. Потужний просторовий звук Dolby Audio із підтримкою DTS Virtual:X Sound створює відчуття присутності у кінотеатрі. Висока роздільна здатність FHD та відображення 1.07 млрд. кольорів забезпечують реалістичне живе зображення, що стирає межі між віртуальним та реальним світами. Безрамковий екран для ефекту занурення Тонка, практично непомітна тристороння рамка збільшує площу екрану, додаючи зображенню більше реалістичності та занурюючи у світ улюблених фільмів. Отримуй насолоду від яскравих образів та динамічних сцен на екрані безрамкового телевізора Xiaomi TV A 43 FHD, встановленого на витонченій підставці або закріпленого на стіні. Новий вимір глибини та яскравості Насолоджуйся переглядом на FHD-екрані з відображенням 1.07 млрд. кольорів, який відтворює зображення, що зачаровує насиченими яскравими фарбами, чудовою деталізацією, чітким та плавним відображенням будь-яких динамічних сцен. Завдяки широким кутам огляду телевізор можна дивитися, перебуваючи в будь-якій точці в кімнаті. Професійна якість звуку Два потужні динаміки по 8 Вт кожен наповнюють простір чистим деталізованим звуком у форматі Dolby Audio. Аудіосистема Xiaomi TV A 43 FHD підтримує подвійне декодування Dolby Audio + DTS-X, що посилює іммерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює тривимірний звук, створює повну ілюзію присутності у кінотеатрі. Google TV завжди прийде на допомогу Телевізор Xiaomi TV A 43 FHD із вбудованим сервісом Google TV гарантує зручну навігацію та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Отримай миттєвий доступ до тисяч фільмів та серіалів, а також додатків на будь-який смак. Інтелектуальна технологія аналізує попередні перегляди та рекомендує контент, який тобі точно сподобається. Кожен користувач зможе створювати персональні профілі та адаптувати їх під себе, покращуючи індивідуальний користувальницький досвід. ТБ, який тебе розуміє Попередній голосовий помічник Google Асистент дає можливість керувати телевізором за допомогою голосових команд. Швидко знаходити улюблені фільми, отримувати інформацію про погоду та останні новини, відтворювати музику та керувати налаштуваннями телевізора тепер можна, віддавши відповідну голосову команду. Ти навіть зможеш управляти розумними пристроями домашньої екосистеми, користуючись можливостями голосового керування. Зручний пульт Пульт дистанційного керування з окремими кнопками для популярних сервісів дає можливість простим натисканням на кнопку керувати контентом та налаштуваннями телевізора. З маленького екрану на великий Насолоджуйся улюбленим контентом у чудовій якості та забудь про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast та Miracast ти можеш легко перемістити зображення зі свого смартфона на великий екран Xiaomi TV A 43 FHD, щоб продовжити перегляд з максимальним комфортом. Потужна продуктивність Сучасний чотириядерний процесор А 55 у поєднанні з 1.5 Гб ОЗУ та 8 Гб ПЗУ підтримує чудову якість картинки, забезпечує плавну роботу будь-яких додатків та швидку реакцію на команди. Стабільне бездротове підключення ТБ Xiaomi TV A 43 FHD з дводіапазонним Wi-Fi 2,4G/5GHz (з підтримкою МІМО) дозволяє знайти простий спосіб підключитися і швидко почати перегляд. Bluetooth 5.0 дає можливість легко підключити до телевізора периферію та бездротову акустику, створюючи найкращі аудіо ефекти.