|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрану | 43" |
|---|---|
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Технологія матриці | LED |
| HDR | Так |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Smart TV | Так |
| Графічний процесор | Mali-G52 |
| Кут огляду | 178° /178° |
| Wi-Fi | Так |
| Цифровий тюнер | DVB-T2/C2/S2 |
| Роз'єми | 5хHDMI, USB, LAN, SPDIF |
| Bluetooth | Так |
| Потужність колонок | 2 х 10 Вт |
| Технології обробки звуку | Dolby Audio, DTS-X, DTS Virtual:X |
| Комплектація | телевізор, пульт дистанційного керування, підставка, кабель живлення, інструкція, гарантія |
| Колір | Чорний |
| Тип VESA кріплення | 200x100 мм |
| Габарити з підставкою, мм | 957х599х211 мм |
| Габарити без підставки, мм | 957х563х72 мм |
| Вага без підставки, кг | 5.9 кг |
| Вага з підставкою, кг | 6 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Голосове керування | Так |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка NTFS | Ні |
| Технологія MEMC | Так |
Новий відгук або коментар
Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026)
Немає в наявності
Код товару: 609305
10 889 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Захоплюючі емоції від перегляду контенту Телевізор Xiaomi TV A з дисплеєм 4K та захистом зору забезпечує якість зображення HDR та мінімізує втому очей після багатогодинного перегляду улюблених фільмів або спортивних змагань. Частота оновлення 120 Гц у режимі Game Boost гарантує нові враження кожному геймеру. Занурення в звук максимально доступне з технологіями Dolby Audio, DTS:X, DTS Virtual:X. Елегантне металеве оздоблення з ультратонкою рамкою дозволяє впровадити сучасний девайс у будь-який інтер’єр. Ультрачітке відображення кожної деталі Роздільна здатність 4K UHD відображає кожну деталь з винятковою точністю, щоб ти не пропустив під час перегляду жодної деталі. Завдяки підвищенню яскравості екрана можна насолоджуватися покращеною якістю зображення та ширшим відображенням світла та тіні, а також контрастністю при відтворенні HDR-відео. Технології на варті найвищої якості картинки Motion Estimation і Motion Compensation є технологіями, за допомогою яких високошвидкісні зображення, що рухаються, стають більш плавними для забезпечення бездоганного перегляду. Насолоджуйся великою кількістю чудових моментів, переглядаючи спортивну подію, бойовик чи гру. Режим Game Boost із швидкою обробкою зображень та збільшеною частотою оновлення екрана з 60 Гц до 120 Гц гарантує відтворення картинки без ривків під час ігор. Кінематографічний режим повністю відповідає стандартам голлівудської сертифікації та демонструє справжнє творче бачення режисера. Максимальний комфорт для очей Інноваційна технологія DC dimming плавно регулює яскравість екрану та усуває мерехтіння підсвічування. Доступний режим комфорту для очей ефективно зменшує свічення синього спектру, дозволяючи безтурботно насолоджуватися чудовими візуальними ефектами. Низький рівень синього світла додатково сприяє швидкому та комфортному засинанню ввечері, не створюючи впливу на циркадні ритми. Фірмове звучання Xiaomi Багатосценарний інтелектуальний звук дає можливість зануритися в насичену аудіосоставляючу контенту, що переглядається. Звукові ефекти автоматично настроюються залежно від контенту, що відтворюється. Кінематографічний аудіовізуальний досвід забезпечується динаміками потужністю 2x10 Вт, сертифікованими Dolby Audio та DTS:X. Корпус новітньої конструкції гарантує яскраві звукові ефекти, що створюють захоплюючі та захоплюючі враження. Усі розваги під рукою Google TV збирає фільми, шоу та багато іншого, ґрунтуючись на уподобаннях, додатках та підписках, пропонуючи цікаві новинки та нестаріючу класику. Отримуй рекомендації або самостійно знаходиш цікавий контент серед 10 000 додатків та сотень безкоштовних каналів. Завдяки персоналізованим профілям кожен отримує результат, підібраний спеціально для нього. Транслюй контент безпосередньо Легко транслюй фільми, шоу, фотографії та багато іншого з телефону або планшета прямо на телевізор. Завдяки опції Apple AirPlay можна ділитися контентом на великому екрані з iPhone, iPad або Mac. Справжній кінотеатр у тебе вдома Насолоджуйся захоплюючими аудіовізуальними враженнями на надвеликому екрані. Максимальне занурення доступне завдяки повноекранному режиму. Надвисоке співвідношення екрану до корпусу з майже невидимими межами забезпечує ширшу робочу область дисплея. Ультрастильний дизайн ТБ додасть вишуканості твоєму дому завдяки елегантному металевому оздобленню та майстерності виготовлення. Зручні широкі ніжки дають можливість розмістити телевізор Xiaomi TV A на тумбі або столі. Керуй з комфортом Шукай свій улюблений контент, використовуючи голос із охопленням 360°. Функції кнопок пульта дистанційного керування повністю налаштовуються для твого зручності. Задай Google Assistant знайти фільми, транслювати програми, відтворювати музику та керувати телевізором, використовуючи просто свій голос. Ти можеш отримувати відповіді та керувати пристроями розумного будинку. Просто натисніть кнопку голосового помічника на пульті дистанційного керування, щоб розпочати взаємодію з телевізором. Швидке з’єднання Забудь про зайві проводи, використовуючи можливості бездротового підключення до телевізора Xiaomi TV A різноманітних гаджетів. Двохдіапазонний Wi-Fi та Bluetooth 5.0 забезпечують можливість швидкого коннекту зі смартфоном або ноутбуком для трансляції екрану.
![Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305] Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305]](/content/images/49/390x390l80mc0/59304335840781.jpg)
![Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305] Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305]](/content/images/49/390x390l80mc0/63319044453221.jpg)
![Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305] Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305]](/content/images/49/390x390l80mc0/25198801451145.jpg)
![Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305] Телевiзор Xiaomi (TV A 43 2026) [609305]](/content/images/49/390x390l80mc0/25271619066283.jpg)