|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний, червоний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 1.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Інтерфейси | 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 4.39 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | AMD FreeSync, Dynamic Action Sync |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -2° / +15° |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіовихід |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 20 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| D-Sub (VGA), шт. | 1 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 4.4 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.8 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Розміри без підставки | 611 х 362.6 х 39.5 мм |
| Розміри з підставкою | 611 х 455 х 211.7мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 22 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Super Resolution+ |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс (GtG), 1мс (MBR) |
Новий відгук або коментар
Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, Audio, IPS, 1ms, FreeSync, 75Hz (27MP60G-B)
Немає в наявності
Код товару: 400529
5 884 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор TFT 27" LG 27MP60G-B D-Sub, HDMI, DP, Audio, IPS, 1ms, FreeSync, 75Hz