|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Колір | Чорний |
|---|---|
| Формат екрану | 16:9 |
| Діагональ екрану | 27" |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип підсвічування | wLED |
| Тип панелі | IPS |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Кути огляду | 178/178 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Час відгуку, мс | 5.00 |
| Покриття | Матове |
| Покриття екрану | Антиблікове |
| Інтерфейси | 1 х VGA |
| Максимальний стандарт VESA | 75x75 мм |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Вага, кг | 3.90 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн. |
| Особливості монітору | Dynamic Action Sync, AMD FreeSync, Super Resolution+ |
| DisplayPort, шт. | 1 |
| Властивості підставки | Нахил/Висота |
| Додаткові роз'єми | 1 х Вихід для навушників |
| Енергоспоживання | В робочому режимі: 22 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| D-Sub (VGA), шт. | 1 |
| HDMI, шт. | 1 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Статична контрастність | 1 000:1 |
| Вага без упаковки, кг | 3.9 кг |
| Вага з упаковкою, кг | 5.64 кг |
| Вбудовані колонки (опис) | немає |
| Контрастність статична | 1 000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.31 |
| Підсвічування | WLED |
| Регулювання положення | регулювання по висоті |
| Розміри без підставки | 612 x 363 x 56 мм |
| Розміри з підставкою | 612 x 493 x 218.4 мм |
| Споживана потужність в робочому режимі | макс. 23 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Технології поліпшення зображення | Smart Energy saving |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync |
| Тип монітора | Для дому та офісу |
| Час реакції матриці | 5мс |
Новий відгук або коментар
Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B)
Немає в наявності
Код товару: 400539
6 186 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Монiтор TFT 27" LG 27MP450-B D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/80417139920873.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/29849889764895.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/73819629299759.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/80767271625321.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/78056105702074.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/47907499823533.jpg)
![Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539] Монітор TFT 27" LG D-Sub, HDMI, DP, IPS, FreeSync, 75Hz (27MP450-B) [400539]](/content/images/35/390x390l80mc0/70160940891175.jpg)