|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї, А/год | 7 А·г |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 94 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Довжина | 151 мм |
| Кількість циклів заряджання | 400 |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 78 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність дисплея | Ні |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -15°C до +50°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 36 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | T2 |
| Ширина | 65 мм |
| Температура заряду | -10 ~ +50 |
| Температура розряду | -15 ~ +50 |
| Висота з клемами | 100 |
| Внутрішній опір, mOm | 25 |
| Зарядна напруга (буферний режим), V | 13,5-13,8 |
| Зарядна напруга (циклічний режим), V | 14,5-14,9 |
| Струм короткого замикання, A | 315 |
| Температура зберігання АКБ, °C | -20 ~ +50 |
Новий відгук або коментар
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 7AH (LP 6-DZM-7 Ah) AGM (lp16152)
Немає в наявності
Код товару: 616657
1 023 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акумулятор свинцево-кислотний AGM Зовнішня універсальна АКБ, виготовлена за технологією AGM – повністю герметичне зовнішнє джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації. Технологія виготовлення універсальних зовнішніх акумуляторів AGM (absorbent glass mat) передбачає наявність усередині батареї абсорбуючої прокладки зі скловолокна. АКБ цього типу чудово справляються з підвищеними навантаженнями. Тяговий акумулятор - це оптимальне рішення, якщо вам потрібен надійний прилад для забезпечення техніки електричним живленням. Модель тягового акумулятора, головним чином, призначена для генерації електроенергії, яка необхідна для забезпечення безперебійним живленням спеціальної техніки: електрокари, навантажувачі та інше. Переваги AGM акумулятора: Ресурс циклів заряд/розряд у AGM акумулятора – 400 (загалом 5 років, залежно від умов експлуатації). Акумулятор можна встановлювати у житлових приміщеннях. Відсутність вільного рідкого електроліту між пластинами та повна герметичність корпусу виключають витікання кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів. Ці акумулятори при практичному використанні показують стабільні результати під час роботи в умовах низьких (-20°С) та високих (+50°С) температур навколишнього середовища. В експлуатації свинцево-кислотний акумулятор AGM здатний витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд і розряд високими струмами. Акумулятори цього типу мають низькі показники саморозряду при тривалому зберіганні та надійний самозахист від перерозряду та надмірного заряду батареї. Особливості виробництва AGM акумуляторів Всередині акумуляторної батареї, виготовленої за технологією AGM, розміщують пористі ізолюючі прокладки тонкого скловолокна. Сепаратори та електродні пластини щільно притиснуті один до одного. Таким чином, між пластинами акумулятора залишається вільного рідкого електроліту, бо він міститься в сепараторі та в активній частині електродів. Кількість рідкого електроліту дозується таким чином, щоб дрібні пори заповнювалися кислотою, а великі забезпечували циркуляцію газів. Конструкція АКБ має покращену систему рекомбінації газів - кисень і водень, що утворюються в результаті хімічних процесів, не встигають випаровуватись за межі герметичного корпусу до моменту конденсації.