|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Beamforming | Ні |
|---|---|
| IPTV | Ні |
| LAN, WAN порти, шт. | 1 |
| USB | Ні |
| WAN порт | Ethernet |
| WPS | Ні |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарея | Ні |
| Вага | 0.302 кг |
| Віддалене управління | Ні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково. QoS | є |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | White |
| Комплектація | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | Ні |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість LAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 3 шт |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | Ні |
| Площа покриття | 100+ кв.м |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Ні |
| Підтримка Mesh | Ні |
| Підтримка VPN | Так |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри, мм | 98 x 98 x 30 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Схема MIMO | 2х2 |
| Тип мережевого пристрою | бездротові |
| Тип монтажу | настільний |
| Фізичні. Вхідне живлення | 12 В |
| Швидкість WiFi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
Новий відгук або коментар
Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX)
Немає в наявності
Код товару: 609595
5 578 грн
6 134 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Вражаюче компактний хмарний шлюз UniFi і точка доступу WiFi 6, яка працює в мережі UniFi. Живить цілу мережу або просто об’єднує як точку доступу.
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595]](/content/images/26/390x390l80mc0/43482213324637.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595]](/content/images/26/390x390l80mc0/37740454657530.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595]](/content/images/26/390x390l80mc0/15874160023827.jpg)
![Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595] Маршрутизатор Ubiquiti Unifi Express (UX) [609595]](/content/images/26/390x390l80mc0/39092369491005.jpg)