|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 4 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 28 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.3 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 5200 МГц |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 5 7400 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 384 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 6 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | 7 Gen (Zen4) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Підтримка інструкцій | x86 |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen |
| Сокет | AM5 |
| Стандарти пам'яті | PC5-28800 (DDR5-3600 МГц), PC5-41600 (DDR5-5200 МГц) |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота графічного процесора | 2200 |
| Тактова частота, ГГц | 3,7 - 4,7 |
| Технології | AMD Virtualization Technology, Advanced Vector Extensions 2.0, Streaming SIMD Extensions 4.2, Streaming SIMD Extensions 4.1, Streaming SIMD Extensions 4A, Streaming SIMD Extensions 3, Streaming SIMD Extensions, Advanced Vector Extensions, AMD Precision Bo |
| Техпроцес | 5 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Тип пакування | BOX |
| Типи модулів пам'яті | DDR5 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 7400 (3.7GHz 32MB 65W AM5) Box (100-100001900BOX)
Немає в наявності
Код товару: 618619
7 032 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє Цей найкращий процесор для настільних ПК у світі гарантує чудову продуктивність у іграх. Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які бажають отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
![Процесор AMD Ryzen 5 7400 (3.7GHz 32MB 65W AM5) Box (100-100001900BOX) [618619] Процесор AMD Ryzen 5 7400 (3.7GHz 32MB 65W AM5) Box (100-100001900BOX) [618619]](/content/images/31/390x390l80mc0/92108539495186.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 7400 (3.7GHz 32MB 65W AM5) Box (100-100001900BOX) [618619] Процесор AMD Ryzen 5 7400 (3.7GHz 32MB 65W AM5) Box (100-100001900BOX) [618619]](/content/images/31/390x390l80mc0/18508234380525.jpg)