|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 730 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Вага упаковки, кг | 0.04 |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Висота упаковки, см | 0.50 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Кеш-пам'ять | 12 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ліній PCI-Express | 20 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 8 |
| Кількість ядер | 4 core(s) |
| Кількість ядер, шт. | 4 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 60 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i3-13100 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 5 |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 12 МБ |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 60 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 60.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Підтримка 64 біт | Так |
| Розблокований множник | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i3 |
| Сокет | LGA1700 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц), PC5-38400 (DDR5-4800 МГц) |
| Сімейство процесорів | Core i3 |
| Тактова частота графічного процесора | 300 |
| Тактова частота, ГГц | 3,4 - 4,5 |
| Технології | Intel Hyper-Threading, Intel Speed Shift, Intel Turbo Boost |
| Техпроцес | 10 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
| Типи модулів пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4500.00 |
| Частота процесора, Гц | 3400.00 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
| Ширина упаковки, см | 4.00 |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202)
Немає в наявності
Код товару: 611207
7 788 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Intel Core i3-13100 – молодший процесор у лінійці 13-покоління рішень компанії Intel, які отримали кодову назву Raptor Lake. Він демонструє відмінний баланс продуктивності та енергоефективності, завдяки чому добре підійде як основа для робочого чи ігрового комп’ютера початкового рівня. Intel Core i3-13100 виготовляється на основі тех. процесу Intel 7 та оснащується 4 ядрами з 8 потоками. Базова тактова частота процесора становить 3,4 ГГц, а режимі максимального прискорення здатна підвищуватися до 4,5 ГГц. Об’єм встановленої кеш-пам’яті третього рівня – 12 МБ. Додатково Intel Core i3-13100 передбачено інтегровану графічну підсистему Intel HD Graphics 730.
![Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202) [611207] Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202) [611207]](/content/images/7/390x390l80mc0/60844620986522.jpg)
![Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202) [611207] Процесор Intel Core i3 13100 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 60W, S1700) Tray (CM8071505092202) [611207]](/content/images/7/346x390l80mc0/79446706857971.jpg)