|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Intel UHD Graphics 730 |
| Вага без упаковки, кг | 0.03 |
| Вага в упаковці, кг | 0.04 |
| Вага упаковки, кг | 0.04 |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
| Висота упаковки, см | 0.50 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Кеш-пам'ять | 20 MB Intel Smart Cache |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 16 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 10 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.55 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц / 4800 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Модель | i5-13400 |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | - |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 9.5 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 20 МБ |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | Intel 13 Gen (Raptor Lake) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Ні |
| Серія/родина процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | LGA1700 |
| Сімейство процесорів | Core i5 |
| Тактова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 2,5 - 4,6 |
| Техпроцес | 10 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 / DDR5 |
| Тип пакування | Tray |
| Частота процесора в режимі Turbo | 4600.00 |
| Частота процесора, Гц | 2500.00 |
| Частота роботи пам'яті | 4800 |
| Ширина упаковки, см | 4.00 |
Новий відгук або коментар
Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093004)
Немає в наявності
Код товару: 610297
9 227 грн
9 276 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Intel Core i5-13400 – 6-ядерний процесор для настільного ПК. Належати до сімейства процесорів Raptor Lake. Оснащений 2-канальним контролером пам'яті з підтримкою DDR4-3200 та DDR5 4800. Обсяг підтримуваної пам'яті складає 128 ГБ. Сумісний із сокетом s-1700. Забезпечує високу швидкодію процесора при нижчому рівні споживання енергії у порівнянні з попередніми поколіннями. Робоча частота ядер процесора складає 2.5 ГГц, що в режимі "Турбо" може збільшуватися до 4.6 ГГц, гарантуючи високу швидкодію навіть у складних завданнях. Проводити обчислення у 12 потоків, підтримує технологію Hyper-Threading та Turbo Core. Підходить для використання у спеціалізованих галузях. Система отримує потужності, які відповідають топовій сходинці даного компонента в сімействі процесорів, що створені для платформи s-1700.
![Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093004) [610297] Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093004) [610297]](/content/images/6/390x390l80mc0/94313201389126.jpg)
![Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093004) [610297] Процесор Intel Core i5 13400 2.5GHz (20MB, Raptor Lake, 65W, S1700) Tray (CM8071505093004) [610297]](/content/images/6/436x390l80mc0/35400782312879.jpg)