|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| IOPS (читання/запис) | 750 000/1 000 000 |
|---|---|
| MTBF, год | 1.6e+006 |
| NVMe | Так |
| PCIe Gen4 | Так |
| TBW | 700 TБ |
| TBW, ТБ | 700.00 |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Вага без упаковки, кг | 0.01 |
| Вага в упаковці, кг | 0.10 |
| Вага упаковки, кг | 0.10 |
| Висота упаковки, см | 8.00 |
| Гарантія | 60 міс. |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Енергоспоживання | 9.5 Вт |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 1 ТБ |
| Розмір | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Серія SSD | MSI Spatium M480 Pro |
| Товщина диска | 2.15 мм |
| Ударостійкість | Так |
| Флеш-пам'ять NAND | 3D TLC |
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Час напрацювання на відмову | 1.6 млн годин |
| Швидкість запису | 6000 МБ/сек |
| Швидкість запису, МБ/с | 6000.00 |
| Швидкість читання | 7400 МБ/сек |
| Швидкість читання, МБ/с | 7400.00 |
| Ширина упаковки, см | 2.00 |
Новий відгук або коментар
Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83)
Немає в наявності
Код товару: 607924
4 788 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
У гонитві за швидкістю Компанія MSI рада представити сучасні накопичувачі з приголомшливою швидкістю читання та запису даних. Серія SPATIUM – заряд пришвидшення для вашого комп'ютера! Забезпечуючи найвищу продуктивність PRO для PCIe 4.0, M480 PRO може похвалитися до 60% вищою швидкістю випадкового читання/запису, що забезпечує найвищу швидкість відгуку в ігровому процесі та продуктивність при важких робочих навантаженнях.
![Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924] Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924]](/content/images/8/390x390l80mc0/94649774120914.jpg)
![Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924] Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924]](/content/images/8/870x308l80mc0/86909089881355.jpg)
![Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924] Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924]](/content/images/8/638x390l80mc0/89682068711295.jpg)
![Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924] Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924]](/content/images/8/525x390l80mc0/77777546124450.jpg)
![Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924] Накопичувач SSD 1TB MSI Spatium M480 Pro M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND TLC (S78-440L1G0-P83) [607924]](/content/images/8/359x390l80mc0/12290310443541.jpg)