|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Вихідний струм | 3 A |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Вихідні інтерфейси | Wireless Charger |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | мережа, USB |
| Захист | захист від перезаряду |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 1 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Qi |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 111 x 72 x 20 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Так |
| Вихід USB (1) | 3 А |
| Вихід USB (2) | немає |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 15 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Choetech Magnetic 5000mAh Qi-15W Black (B742-CCBK)
Немає в наявності
Код товару: 613964
799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Передова технологія швидкої зарядки дозволяє забути про очікування. Ваші гаджети заряджаються з неймовірною швидкістю, що робить використання павербанка зручним і ефективним в будь-якій ситуації. Будь то ділова поїздка або екстремальний похід, Choetech Power Bank завжди буде на висоті, забезпечуючи вас енергією, коли це потрібно найбільше Його високі технічні характеристики і простота використання роблять його незамінним помічником для тих, хто цінує ефективність і швидкість в зарядці своїх пристроїв