|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 20000 мА/г |
|---|---|
| Індикатор | Так |
| Вихідний струм | 1.5 A. 1.67 A. 2 A. 2.22 A. 3 A. 4.5 A. 5 A |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB. USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V. 9 V. 5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A. 2 А. 3 A |
| Вхідні інтерфейси | microUSB. USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 4 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Power Delivery. цифровий дисплей. Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета. для плеєра. для роутера. для смарт-годинників. для телефона |
| Розміри, мм | 150 x 69 x 29 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 22.5 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
| Вага | 437 г |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Joyroom 20000mAh 22.5W Black (JR-QP192)
Немає в наявності
Код товару: 617553
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна мобільна батарея Joyroom 20000mAh 22.5W PD допоможе швидко та безпечно зарядити USB пристрої. Повербанк підтримує протоколи швидкого зарядження PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP і PE. Він оснащений чотирма портами – двома USB-А, USB-C та micro USB. Порти USB-А та USB-C використовуються для зарядження підключених пристроїв, порти micro USB та USB-C - для зарядження самої УМБ. Універсальна мобільна батарея Joyroom 20000mAh 22.5W PD підтримує одночасне зарядження трьох пристроїв з максимальною сумарною потужністю 22,5 Вт. Розташований у верхній частині корпусу УМБ LCD-дисплей сповіщатиме про рівень її заряду у відсотках.