|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вихідний струм, А | 4.00 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2.4 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 36 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Захист | захист від перевантаження по струму |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість USB портів | 2 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 175 х 79 х 22 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-іонна (Li-Ion) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/4.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 100 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 20000mAh PD 100W Silver (420-52)
Немає в наявності
Код товару: 616435
2 792 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний портативний акумулятор в алюмінієвому корпусі має високу швидкість зарядки, чудову продуктивність і величезну ємність. Коли поряд немає розетки живлення, цей портативний акумулятор забезпечить оптимальною зарядкою будь-який мобільний пристрій. Підтримує стандарти USB-A та USB-C PD 88 Вт. Останній дозволяє заряджати практично будь-який пристрій із USB-C портом з максимальною швидкістю, у тому числі більшість ноутбуків.
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 20000mAh PD 100W Silver (420-52) [616435] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 20000mAh PD 100W Silver (420-52) [616435]](/content/images/17/390x390l80mc0/98446123861879.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 20000mAh PD 100W Silver (420-52) [616435] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 20000mAh PD 100W Silver (420-52) [616435]](/content/images/17/390x390l80mc0/54652579814423.jpg)