|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Вихідний струм, А | 5.00 |
| Вихідні інтерфейси | 3 х USB |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 5 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 36 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | мережа, USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 5 |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 150 х 70 х 50 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Ion |
| Технологія зарядки | літій-іонна (Li-Ion) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/2.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (4) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (5) | 5 В/3 А |
| Кабель у комплекті | Так |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75)
Немає в наявності
Код товару: 613960
6 449 грн
6 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний портативний акумулятор має високу швидкість зарядки, чудову продуктивність і величезну ємність. Коли поруч немає розетки живлення, цей портативний акумулятор забезпечить оптимальною зарядкою будь-який мобільний пристрій. Останній дає змогу заряджати практично будь-який пристрій з USB-C портом із максимальною швидкістю, зокрема більшість ноутбуків. Підтримує стандарти USB-A і USB-C PD 30+100 Вт. Знайдіть дорогу в темряві або освітіть намет вбудованою потужною лампою.
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/97122961929535.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/17353323223213.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/34267068692490.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/74486477376514.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/65734795976287.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/505x390l80mc0/85724040935578.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/80102277740287.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/520x390l80mc0/70256113241857.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/390x390l80mc0/24919869435665.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/390x390l80mc0/11999233888603.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960] Універсальна мобільна батарея Sandberg Powerbank 50000mAh, USB-C PD 130W, Black (420-75) [613960]](/content/images/49/618x390l80mc0/73362662325068.jpg)