|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність батареї | 27000 мА/г |
|---|---|
| Ємність батареї, мАг | 27 |
| Індикатор | Так |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вихідний струм, А | 5.00 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 36 міс. |
| Джерело заряду батареї | сонячна батарея |
| Заряджається від | мережа, USB |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Так |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | сонячна батарея |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 172 x 98 x 63 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія зарядки | літій-іонна (Li-Ion) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 4.5 В/5 А, 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 4.5 В/5 А, 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Сонячна панель | Так |
| Швидка зарядка | Так |
| Вага | 900 г |
| Вага, г | 900 |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06)
Немає в наявності
Код товару: 615901
3 974 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна мобільна батарея з п’ятьма сонячними панелями Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000 mAh вирішить питання поповнення заряду ваших USB-пристроїв у будь-яких умовах. Ємності 27000 достатньо для тривалої автономної роботи. УМБ оснащена трьома вихідними портами – двома портами USB Type-А, кожен із яких підтримує потужність до 22,5 Вт, портом USB Type-С PD20W та бездротовим зарядним пристроєм Qi з потужністю до 15 Вт. З її допомогою ви зможете одночасно заряджати декілька пристроїв з потужністю до 15 Вт. Поповнюйте заряд УМБ, використовуючи порт USB Type-C, який працює з вхідною потужністю 18 Вт, або сонячні панелі, які заряджають УМБ з потужністю 8 Вт. Розташований на передній панелі світлодіодний дисплей надаватиме інформацію про поточний рівень заряду батареї. Вбудований ліхтарик з трьома режимами роботи дасть змогу зорієнтуватись у темряві та легко підключити необхідне обладнання. Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000 mAh виготовлена у міцному, захищеному від негативного впливу води, корпусі, тому ідеально підходить для використання в польових умовах. Беріть Sandberg 27000mAh Saver 22,5W на борт літака, вона відповідає стандартним вимогам авіакомпаній до розміру або безпеки.
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/390x390l80mc0/11961950072292.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/43085828924235.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/390x390l80mc0/26083400962031.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/31021677364241.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/40134750923878.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/36398456980095.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/33343407986709.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/25335060151048.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/65026250830009.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/78512362553900.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901] Універсальна мобільна батарея Sandberg Solar 5-Panel Powerbank 27000mAh Black (421-06) [615901]](/content/images/34/520x390l80mc0/68673977706260.jpg)