|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Вихідний струм | 3.25 A |
| Вихідний струм, А | 3.00 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Захист | неправильного використання роз'ємів |
| Колір | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для телефона |
| Розміри, мм | 108 х 68.1 х 32.7 мм |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 A, 9 В/3 A, 12 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/3.25 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 65 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Так |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Vention 20000mAh PD, QC 3.0 Black (FHYB0)
Немає в наявності
Код товару: 615020
2 085 грн
2 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Універсальна мобільна батарея ємністю 20000 мАг Vention 20000mAh 65W (FHYB0) допоможе швидко і безпечно зарядити смартфони, планшети, ноутбуки, акумулятори настільних ламп, вентиляторів та інші USB-пристрої. Повербанк Vention 20000mAh 65W оснащений вихідними портами USB-C і USB-A та вбудованим кабелем USB-C. Ви зможете поповнювати заряд одночасно трьох пристроїв із потужністю до 15 Вт. При зарядці одного пристрою порт USB-A підтримує зарядну потужність до 22,5 Вт, порт USB-C і кабель USB-C - до 65 Вт. Під час поповнення заряду УМБ порт USB-C і USB-C кабель працюватимуть із потужністю до 45 Вт. Цифровий дисплей на передній панелі батареї повідомлятиме про поточний рівень заряду батареї. Вбудований захист від перевантаження за струмом, перенапруги, перезарядки, перерозрядки, перегріву та короткого замикання робить батарею Vention 20000mAh 65W безпечною для вас і ваших пристроїв. Виконана в алюмінієвому корпусі УМБ Vention 20000mAh 65W стане вашим ідеальним супутником для подорожей. Беріть її на борт літака та підтримуйте заряд своїх портативних пристроїв.