|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність акумулятора, мА·год | 20000.00 |
|---|---|
| Індикатори дисплея | Режим прибирання |
| Аксесуари в комплекті | Адаптер живлення, Бездротовий пилосос, Гарантійний талон, Міні-турбощітка, Настінне кріплення, Інструкція користувача, Турбощітка з м'яким роликом, Турбощітка універсальна, Центральна трубка, Щілинна насадка, Щілинна насадка комбінована 2 в 1 |
| Акумулятор | Акумулятор |
| Вага | 1.7 кг |
| Вага без упаковки, кг | 4.20 |
| Вага в упаковці, кг | 6.30 |
| Вхідна потужність, Вт | 425.00 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Для меблів | Так |
| Додаткові насадки | немає |
| Живлення | акумулятор |
| Знімний ручний пилосос | Ні |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | акумуляторний пилосос, насадки, настінне кріплення, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Номінальна потужність, Вт | 150.00 |
| Об'єм брутто | 0.039570 |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.60 |
| Основні. Регулятор потужності | на корпусі |
| Основні. Турбошвидкість | Так |
| Особливості. Індікатор заповнення пилозбірника | Ні |
| Площа прибирання, кв.м | 175.00 |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Підлога/Килим | Ні |
| Регулювання потужності | 3 режими |
| Розмір | 130.7 х 25.6 х 21.4 см |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Рівень шуму, дБ | 80.00 |
| Сила всмоктування | 20000 Па |
| Система фільтрації. Тип пилозбірника | контейнер |
| Споживана потужність | 425 Вт |
| Технічні особливості | Прибирання шерсті домашніх тварин |
| Тип пилососа | вертикальний + портативний |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Тип фільтра | НЕРА миючий |
| Турбощітка | Так |
| УФ-обробка | Ні |
| Функціонал прибирання. Вологе прибирання | немає |
| Функціонал прибирання. Збір рідини | Ні |
| Час зарядки | 4 год |
| Час зарядки, год | 4.00 |
| Час роботи | 90 хв |
| Час роботи, год | 1.50 |
| Щілинна | Так |
| Індикатор заряду | Так |
| Еко-режим | Так |
| Тип ручки | пряма |
Новий відгук або коментар
Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A)
Немає в наявності
Код товару: 620014
10 913 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та потужний акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro створений спеціально для максимально легкого та якісного прибирання всього Вашого будинку. За допомогою вбудованого двигуна високої потужності та акумулятора великої ємності на 2500 мАг робить процес прибирання плавним і приємним. Технологія CelesTect Світлодіодне підсвічування на щітці за допомогою технології CelesTect дозволяє з легкістю очищати навіть темні куточки будинку. Світлодіодні лампи дозволяють виявити приховане сміття у важкодоступних місцях, наприклад, за меблями та у темних вузьких отворах, роблячи процес прибирання наочним і зручним. Подвійні щітки, що перемикаються, для більш гнучкого прибирання М’яка роликова щітка з підсвічуванням підтримує технологію прибирання Clean-to-Edge для прибирання твердої підлоги, що підвищує очищення країв. Конструкція багатофункціональної щітки дозволяє всмоктувати велике сміття та пил. V-подібні щетинки та захист від намотування волосся та вовни дозволяють легко видалити пил і розплутати волосся. Зручний та чіткий екран На світлодіодному дисплеї в режимі реального часу відображаються рівень заряду акумулятора та потужність всмоктування, а також сповіщення щодо експлуатації пилососа. Зручною кнопкою можна легко перемикатися між режимами Eco, Med і Turbo одним натисканням. Двигун високої потужності Dreame R10s Pro забезпечує ефективне прибирання. Він відрізняється максимальною потужністю всмоктування 150 аероват та оснащений удосконаленим високошвидкісним двигуном зі швидкістю 120000 об/хв. Пилосос призначений для ефективного видалення сміття та забезпечує потужний та ефективний процес очищення завдяки зниженню втрат потужності та перешкод повітряному потоку. Продумано до дрібниць Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro має контейнер для пилу та бруду об’ємом 0.6 літра і його можна легко очистити за пару секунд. Встановлені фільтри також можна очищати та мити для подальшого ефективного прибирання.
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/51685400721046.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/35887051731397.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/37318456445593.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/42172286661341.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/82143644614444.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/39334011720558.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/24509078732344.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/82095802722114.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/38696260260480.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/66023410490767.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/28054761432961.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/56263205498862.jpg)
![Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014] Акумуляторний пилосос Dreame R10s Pro (VZV23A) [620014]](/content/images/5/390x390l80mc0/52480226802562.jpg)